بهترین روش جوانسازی پوست صورت با لیزر

بهترین روش جوانسازی پوست صورت با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش جوانسازی پوست صورت با لیزر

روش های جوانسازی پوست صورت با لیزر که آثار نامطلوب آفتاب ، افزایش سن و عوارض پوستی را از بین می برد ، بسیار متنوع هستند .

هزینه استفاده از لیزر به منظور جوانسازی پوست در مقایسه با دیگر روش های جوانسازی پوست ، بسیار کمتر خواهد بود.

در روش لیزردرمانی جهت جوانسازی پوست ، با برداشت لایه های بیرونی پوست و تحریک کلاژن سازی و سلول های جدید لایه های درونی ، پوستی صاف ، جوان و شاداب ایجاد خواهد شد .

لیزردرمانی یک روش غیرتهاجمی موثر در جوانسازی پوست بوده که با کاهش چین وچروک ها ، لک ها و از بین جای انواع زخم ، سوختگی ها  و اسکار باعث بهبود بافت پوست و شادابی آن می گردد .

در میان دستگاه های پیشرفته لیزر ، لیزر فراکشنال ، قدرتمندترین لیزر جوانسازی پوست  می باشد ، لیزر فراکشنال  موجب صاف و سفت شدن پوست صورت می گردد .

لیزر فراکشنال ، مؤثرترین راه برای جوانسازی پوست صورت با لیزر

لیزر فراکشنال با اشعه ی لیزر خود با از بین بردن جای جوش ، زخم ، اسکار ، زگیل ، ماه گرفتگی ها ، کاهش چین و چروک ، درمان سرطان پوست ، جوانسازی واژن ، درمان آفتاب سوختگی و ... قابلیت های بسیاری از خود در زمینه جوانسازی پوست نشان داده است .

لیزر فراکشنال نسبت به دیگر دستگاه های لیزر عوارض کمتری دارد ، پس از استفاده از آن پوست دچار التهاب و درد نمی شود و دوره نقاهت نخواهد داشت .

برای از بین بردن عوارض مختلف پوست ، با توجه به نوع و درجه ی آسیب پوستی ، جلسات جوانسازی پوست صورت با لیزر فراکشنال متفاوت خواهد بود .

انتخاب روش لیزر و تعداد جلسات مورد نیاز برای جوانسازی پوست ، باید در کلینیک پوست و مو تعیین شود که در این میان پزشک باید با بررسی تغییرات پوست ، تاثیرات لیزر را بر پوست زیر نظر داشته باشد و در صورت ایجاد هر گونه عارضه ی احتمالی تمدیدات لازمه را  به کار گیرد .

با مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبر تخصصی جهت دریافت خدمات با کیفیت زیبایی ، موفقیت انجام هر گونه عمل زیبایی را تضمین کنید . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X