کرایوتراپی ، معجزه یخ در جوانسازی پوست صورت

کرایوتراپی ، معجزه یخ در جوانسازی پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کرایوتراپی ، معجزه یخ در جوانسازی پوست صورت

همیشه چهره شما اولین چیزی است که توسط دیگران مورد توجه قرار می گیرد و به همین دلیل است که ما در زندگی روزمره خود وقت و پول زیادی را صرف محصولات مراقبت از پوست می کنیم. هرچند که شما فکر می کنید که این روش ها بهترین گزینه برای داشتن پوستی عالی است، اما ما به شما روشی را معرفی خواهیم کرد که بسیار راحت تر و ارزان تر است: کرایوتراپی! درمان پوستی با استفاه از یخ برای جوانسازی پوست نه تنها آرامش بخش است بلکه به زیبایی پوست شما نیز کمک کرده و آن را سالم و روشن می کند. شاید استفاده از خیار، چای سبز و یا دیگر مکمل ها را امتحان کرده باشید اما برای انجام کرایوتراپی فقط به مقداری یخ نیاز دارید.

مواردی که درباره انجام کرایوتراپی باید بدانید :

  • قبل از این که شروع کنید اطمینان حاصل کنید پوست صورتتان کاملا تمیز است.
  • برای این که از دست هایتان محافظت کنید همیشه دست کش بپوشید.
  • هیچ وقت اجازه ندهید یخ به طور مستقیم با پوستتان برخورد داشته باشد. برای جلوگیری از برخورد، یخ را با یک پارچه و یا پلاستیک نرم بپوشانید
  • هیچ وقت بیش از یک ساعت یخ را روی بدنتان قرار ندهید. در غیر این صورت شما در معرض خطر سوختگی پوست هستید.

ابتدا صورت خود را کامل شست و شو دهید، سپس یک کیسه پلاستیکی ارا از یخ پر کنید و آن را برای ماساژ صورت و گردن خود تقریبا برای سه دقیقه استفاده کنید. بهتر است این کار را شب ها و یا قبل از خواب انجام دهید. نتایج تنها در عرض چند دقیقه خود را نشان می دهند. پوست شما نرم تر و صاف تر می شود. این روش باعث می شود به خوابی راحت بروید و از چین و چروک صورتتان جلوگیری می کند.

همچنین یخ درمانی یا استفاده از یخ برای جوانسازی پوست یک روش فوق العاده برای پاک کردن پوست از هرگونه آکنه است. ابتدا صورت خود را شست و شو داده سپس یک مکعب یخ را در دستمال یا پارچه نرم بپیچید و به مدت سه تا پنج دقیقه آن را روی زخم های خود فشار دهید.

به صورت روزانه و قبل از آرایش برای حدود یک دقیقه صورت خود را با یخ ماساژ دهید. این کار باعث بهبود گردش خون در پوست صورت شده و از پیری زودرس و چین و چروک جلوگیری می کند.

از یخ درمانی می توانید برای از بین رفتن پف چشم و خلاص شدن از چربی های شکم نیز استفاده کنید. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X