دانستی ها درباره کرم های جوانسازی پوست

دانستی ها درباره کرم های جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دانستی ها درباره کرم های جوانسازی پوست

تاثیر کرم های جوان سازی پوست و مرطوب کننده ها چیست؟ ایا واقعا کارآمد هستند؟ این ها سوالاتی است که قبل از استفاده از کرم های جوانسازی پوست باید بدانیم. در این مقاله اطلاعاتی درباره کرم های مراقبت از پوست و جلوگیری از پیری نوشته شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

کرم های جوانسازی پوست می توانند با استفاده از مواد تشکیل دهنده خود، پوست را محکم کنند. اگر کرم شما حاوی ماده دیانول باشد، بدان معنا است که توانایی تحریک تولید کلاژن را دارد و پوست شما را جوان می کند. کلاژن ها فیبرهایی در پوست صورت هستند که باعث محکم شدن و جوان ماندن پوست صورت شما می گردند. هنگامی که روند پیری اتفاق می افتد، کلاژن شروع به تخریب می کند. ما می توانیم با کمبود کلاژن توسط ماده دینول مبارزه کنیم.

آیا کرم های جوانسازی پوست باعث کاهش چین و چروک در صورت می شود؟

بله. استفاده از کرم ها باعث کاهش چین و چروک ها در پوست می شوند. اگر کرم شما حاوی اسید هیالورونیک باشد، مطمئنا از ظاهر شدن چین و چروک جلوگیری خواهد کرد. اسید هیالورونیک یک مرطوب کننده فوق العاده است که در واقع در مفاصل چشم فعال است. اسید هیالورونیک به راحتی توسط پوست جذب می شود و هنگامی که شما آن را مصرف می کنید سلول های پوست شما رطوبت را برای کاهش چین و چروک حفظ می کند.

لکه های سنی می تواند به وضوح با کرم های مرطوب کننده پوست مناسب کاهش یابد. در نظر داشته باشید قبل از استفاده از این کرم ها با پزشک متخصص مشورت کرده و آن ها را بررسی کنید.

 به دنبال کرمی که حاوی عنصر رتینول باشد بگردید. رتینول باعث تسریع در بازسازی سلول های پوست شده و به پوست شما درخشش خوبی می دهد. این عنصر باعث بهبود پوست شما گشته، ناهمواری ها و لکه ها را از بین می برد.

 استفاده از کرم های جوانسازی پوست در قسمت گردن هم کارآمد است. همان طور که سن شما بالا می رود ممکن است شروع به دیدن لک و چروک در قسمت گردن خود کنید و ممکن است بخواهید اقدامات لازم را انجام دهید تا پوست آن را محکم نگه دارید. از کرم هایی که دارای ترکیبات دینول و اسید هیلاورونیک می باشد استفاده کنید و مطمئن باشید که این کرم ها چین چروک و لکه های پیری شما را کامل از بین خواهند برد. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X