فیلم کاشت مو ؛ رضایت از نتایج چشمگیر کاشت موی طبیعی

فیلم کاشت مو ؛ رضایت از نتایج چشمگیر کاشت موی طبیعی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مو

به برداشت مو با روش های SFIT ، FIT ، FUT و . . .  از ناحیه پر پشت سر که معمولا پشت گوش و میباشد را کاشت مو گویند. هراطلاعات دیگری درباره نحوه کاشت مو ، روشهای کاشت مو و ... در صفحه کاشت مو به صورت کامل توضیح داده شده است.

فیلم کاشت مو ؛ رضایت از نتایج چشمگیر کاشت موی طبیعی

باور عمومی بر این است که زیبایی ظاهری، یکی از عوامل مهم در افزایش اعتماد به نفس در هر فرد است و ظاهر مو تأثیر بسزایی در این زیبایی دارد. از این رو این مسأله همواره جزو الویت های بسیاری از افراد در زندگی بوده است.

یکی از راه حل های قطعی برای درمان کم پشتی مو و طاسی فرد، انجام عمل زیبایی کاشت موی طبیعی است. در عمل کاشت مو ، بانک موی مورد نیاز برای برداشت مو از سر و بدن خود فرد انتخاب شده و پس از برداشت گرافت های مو، این گرافت ها در محل هدف کاشته می شوند. با جستجوی انواع فیلم کاشت مو تمامی این مراحل را می توانید ببینید.

نتایج کاشت مو

اغلب افراد در هنگام تصمیم گیری برای انجام عمل کاشت مو با چالش های مختلفی روبرو می شوند و همین امر تصمیم گیری را برای آنها مشکل تر و زمان انجام عمل را به تعویق می اندازد.

یکی از این چالش ها، نتیجه کاشت مو و دیگری هزینه کاشت مو است. اغلب افرادی که با طاسی و کم پشتی مو مواجهند، وضعیت فعلی خود را به داشتن موهایی با حالت مصنوعی و عروسکی ترجیح می دهند که این امر کاملاً طبیعی است. داشتن موهایی مسواک مانند و با حالتی مصنوعی نه تنها به زیبایی چهره کمک نمی کند بلکه حالت نامناسبی را به چهره فرد به خصوص مردان می بخشد. از همین رو، افراد ممکن است به همین دلیل از انجام عمل کاشت مو منصرف شوند، اما باید بدانند کاشت مو در یک کلینیک تخصصی و با تجربه کاشت مو ، نتیجه ای جز بخشیدن یک چهره طبیعی با موهایی پرپشت و تراکم مطلوب برای فرد ندارد.

[caption id="attachment_20010" align="aligncenter" width="600"] کاشت ابرو[/caption]

یکی دیگر از عوامل پیش روی فرد برای تصمیم گیری در مورد عمل کاشت مو، هزینه کاشت مو است. برکسی پوشیده نیست که قیمت کاشت مو بسیار بالا است، زیرا این عمل جزو عمل های بسیار دقیق و نیازمند دانش پزشکی و ظرافت فوق العاده است و اغلب بیمه ها، هزینه های درمان عمل های زیبایی را پوشش نمی دهند. اما باید بدانید با استفاده از شرایط کاشت مو اقساطی و کاشت مو با وام بانکی ، می توانید نتایج یک کاشت موی ارزان را تجربه کنید.

فیلم کاشت مو ایران نوین

در ویدیو زیر، یکی از افرادی که اقدام به عمل کاشت مو نموده است از تجارب خود در جریان این عمل می گوید. وی نشان داده است که با اراده قوی و آگاهی توانسته است بر هر دو چالش بالا غلبه نماید. این فرد، که حالا از عمل کاشت مو رضایت کامل دارد، دارای شغلی با درآمد متوسط بوده است و با انتخاب کلینیک ایران نوین به عنوان کلینیک فوق تخصصی کاشت مو ، نه تنها ظاهر طبیعی و زیبایی را به چهره خود بازگردانده است، بلکه توانسته است هزینه کاشت مو را نیز تقبل نماید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X