بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران و ایران کجاست؟

بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران و ایران کجاست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران و ایران کجاست؟

روش هایفوتراپی از جمله روش های بسیار موثر و تاثیرگذار در جوانسازی پوست طی یک جلسه ی یک ساعته می باشد که به کمک این عمل زیبایی بدون نیاز به جراحی ، با عبور گرمای حاصل از دستگاه آن به لایه های زیرین پوست توسط امواج بی خطر اولتراسوند ، پوست صورت و گردن را می توان به طور قابل قبولی لیفتینگ نمود . با کاهش چربی های مورد نیاز لایه ی زیر پوست در افراد مختلف ، پوست صورت و گردن فرد به سمت جاذبه ی زمین دچار افتادگی و شل شدگی خواهد شد که با روش هایفوتراپی می توان پوست را سفت و محکم نمود . نتایج عمل هایفوتراپی بستگی زیادی به انتخاب بهترین کلینیک هایفوتراپی دارد.

با اعمال روش هایفوتراپی

● پوست در ناحیه ی پیشانی ، چشم و اطراف دهان سفت تر خواهد شد .

● چین و چروک ها کاهش می یابد .

● ترک های پوستی از بین می روند .

● گودی زیر چشم ، پف و حلقه های تیره ی اطراف چشم  از بین می روند .

● گونه ها برجسته تر خواهند شد .

● می توان ابرو را به شکل زیبایی بالا کشید .

● خط خنده و گریه را کم عمق تر نمود .

انتخاب بهترین کلینیک هایفوتراپی در تهران

به کمک روش هایفوتراپی ؛ بدون کمترین آسیب به سطح پوست ، لیفت و کشیدگی موثر پوست رخ می دهد و عوارضی چون سوختگی و لک در پوست ظاهر نمی گردد .افراد با تیپ های مختلف رنگ پوست می تواند از روش هایفوتراپی جهت لیفت پوست صورت و گردن خود استفاده نمایند .به زمانی در حدود ۲ الی ۶ ماه جهت مشخص شدن تاثیر نهایی هایفوتراپی بر روی پوست نیاز می باشد .افتادگی خفیف تا متوسط پوست را می توان طی یک جلسه در کلینیک هایفوتراپی برطرف نمود اما در موارد شدیدتر افتادگی پوست تکرار یک جلسه پس از ۶ ماه در نتیجه نهایی تاثیر بهتری را نشان خواهد داد .

ترکیب روش هایفوتراپی با سایر روش های جوانسازی پوست

ترکیب درمانی روش هایفوتراپی با روش تزریق  ژل ، بوتاکس و تزریق چربی در افراد مبتلا به افتادگی شدید پوستی ، نتایج حاصل از درمان را به طور قابل ملاحظه ای بهبود خواهد بخشید . کلینیک های معتبری بسیاری در زمینه انجام روش هایفوتراپی در تهران و ایران وجود دارد که می توان با حضور در این کلینیک ها و استفاده از جلسات مشاوره ی رایگان این مراکز از نحوه ی خدمت رسانی آنها به طور کامل اطلاع لازم را کسب نمود . همچنین جهت یافتن بهترین کلینیک برای انجام عمل زیبایی هایفوتراپی در تهران و ایران با مراجعه به سایت های معتبر از نحوه ی انجام این روش ، امکانات و تجهیزات مرکز مورد نظر و پزشک با تجربه به خوبی اطلاعات کسب نمود .

کلینیک های معتبر ارائه دهنده ی خدمات زیبایی چون روش هایفوتراپی ، از اعتبار ، شهرت ، امکانات و تجهیزات پیشرفته ، کادر مجرب و حرفه ای و پزشکان باسابقه ای برخوردار هستند که با مقایسه ی چند کلینیک پوست و مو معتبر می توان از میان آنها بهترین گزینه را انتخاب نمود .

هایفوتراپی چیست؟

تکنولوژی موفق و نوین هایفو به عنوان یک روش غیر تهاجمی جایگزین جراحی لیفت صورت است که حتماً در روش های جوانسازی پوست باید به آن توجه ویژه شود، زیرا تنها روشی است که از طرف انجمن FDA تأیید شده و به منظور بهبود خطوط و چین و چروک صورت و خط گردن مورد استفاده قرار گرفته و عمیقاً به لایه هایی که پیشتر از این فقط توسط عمل جراحی قابل لیفت بود، نفوذ می کند.

در کلینیک هایفوتراپی از قدرت الوتراسوند (ultrasound) برای لیفت مطمئن و سفت کردن پوست استفاده می شود. اولتراسوند نوعی از انرژی است که کاملاً ماهیتی متفاوتی با انرژی های نوری نظیر IPL و لیزر و رادیوفرکوئنسی دارد. هایفو، از سطح پوست محافظت کرده در حالیکه با دقت به عمیق ترین لایه های پوست، مانند درم و لایه های اساسی که چروک ها شروع به تشکیل می کنند نفوذ کرده و دمایی بیشتر از رادیوفرکانسی ایجاد می کند.

هایفوتراپی چه اثراتی دارد؟

بافت های نقاط تحت هایفوتراپی تا ۶۵ درجه سانتیگراد گرم می شوند. انرژی حرارتی تولید شده در برخورد با بافت های پوست، به ترمیم زخم ها و سلول های تخریب شده می پردازد که به بهبود روند جوانسازی پوست کمک کرده و به سرعت کلاژن را منقبض کرده و روند ترمیم و جوانسازی انجام می شود. پس از ۱۸۰-۹۰ روز، در اثر بازسازی طولانی مدت بافت ها، زخم ها بهبود یافته و باعث کشیدن و لیفت پوست می شود که ماندگاری هایفوتراپی تا چندین سال می تواند باشد.

هایفوتراپی همچنین می تواند بر روی تن صدای شما نیز تأثیر گذاشته و تمام ویژگی های ظاهری شما نظیر چشم ها، چانه، دهان،  گونه و پوست را تحت تأثیر قرار دهد. هایفوتراپی می تواند جایگزینی برای بوتاکس باشد با این مزیت که حالات طبیعی صورت را حفظ کند. همچنین این عمل می تواند به جای عمل جراحی لیفت صورت بدون نیاز به خونریزی، ایجاد جای زخم یا اسکار و بی حسی استفاده شود.

مزایای استفاده از روش هایفوتراپی چیست؟

به عنوان یک روش کاملاً غیر جراحی و غیر تهاجمی، هایفوتراپی مزایای زیادی دارد که شامل موارد زیر است:

 • این روش از نظر پزشکی ثابت شده است؛
 • امنیت و اثربخشی بالا؛
 • نسبت به روش جراحی لیفت صورت مقرون به صرفه تر است؛
 • بدون نیاز به بیهوشی و بی حسی؛
 • بدون ریسک ایجاد  عفونت؛
 • عدم نیاز به استراحت مطلق بعد از عمل؛
 • درمانی راحت و بدون درد؛
 • نتایج عمل بعد از تنها یک جلسه قابل مشاهده است؛
 • ماندگاری هایفوتراپی تا ۲ سال و بیشتر می تواند باشد.

با استفاده از سه کارتریج با عمق های ۱.۵ میلیمتر، ۳ میلیمتر و ۴.۵ میلیمتر، هایفو این قابلیت را دارد که به اعماقی از پوست که قبلاً تنها به روش جراحی قابل دسترس بود نفوذ نماید.

آیا نیاز به رعایت موارد خاصی پیش از عمل هایفوتراپی است؟

همواره پیش از انجام عمل نیاز به انجام مشاوره است. مشاوره پیش از عمل به ما این شانس را می دهد که نیازهای خود را شناخته و نتایج مورد انتظار از انجام عمل هایفوتراپی را درک کنید.

روش درمانی هایفوتراپی چقدر طول می کشد؟

هر جلسه درمان در کلینیک هایفوتراپی به منطقه تحت درمان بستگی دارد، اما به طور متوسط تقریباً ۳۰ دقیقه زمان برای هر منطقه نیاز است. درمان هر فرد با توجه به نیازهای شخصی وی که در جلسات مشاوره پیش از عمل مورد بررسی قرار گرفته است پیش می رود. در صورتی که فرد بیمار به درمان مناطق بیشتری نیاز داشته باشد، زمان درمان ممکن است طولانی تر شود.

نتایج مورد انتظار از عمل هایفوتراپی

 • با یک جلسه درمان، فرد حدود ۴-۸ سال جوانتر به نظر می رسد؛
 • افزایش گردش خون؛
 • افزایش سطح الاستین و تولید کلاژن؛
 • باز توانی ماهیچه ها؛
 • بازسازی سلول های پوست؛
 • جوانسازی پوست؛
 • سفت و محکم شدن ماهیچه ها؛
 • کاهش افتادگی پلک؛
 • سفت کردن گونه، غبغب و گردن؛
 • کاهش گودی زیر چشم؛
 • کاهش تجمع چربی؛
 • کاهش چین و چروک صورت؛
 • کاهش جوش و آکنه؛
 • کاهش اسکار و جای زخم.

نتایج هایفوتراپی چه زمان مشخص می شوند؟

برخی از نتایج به سرعت و فوراً قابل مشاهده هستند اما بهترین نتایج بعد از ۳ الی ۶ ماه ملاحظه می شود. با مراجعه به بهترین کلینیک هایفوتراپی می توان بهترین نتایج ممکن را از انجام این عمل انتظار داشت.

ماندگاری هایفوتراپی چقدر است؟

ماندگاری نتایج برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد، اما به طور متوسط این نتایج حداقل ۱۸ ماه الی ۲ سال باقی می مانند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X