ماندگاری هایفوتراپی نسبت به روشهای دیگر جوانسازی پوست

ماندگاری هایفوتراپی نسبت به روشهای دیگر جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ماندگاری هایفوتراپی نسبت به روش های دیگر جوانسازی پوست

روش جوانسازی پوست به کمک هایفوتراپی از طریق تولید گرمای حاصل از عبور امواج ایمن اولتراسوند به لایه ی اپیدرم پوست می باشد که به طور موثری افتادگی پوست را از بین برده و موجب محکم و سفت شدن پوست می گردد . ماندگاری هایفوتراپی در رفع چین و چروک ها و لیفت پوست ۲ سال خواهد بود که این مدت با توجه به سن بیمار ، میزان افتادگی پوست ، رژیم غذایی ، شرایط آب و هوایی ، عوامل ژنتیکی و ... متغییر خواهد بود .

روش های مختلفی به منظور جوانسازی پوست و رفع مشکلات و عوارض پوست وجود دارد که انتخاب  روش مناسب برای هر نوع پوست با توجه به شرایط بیمار و تنها با تشخیص پزشک متخصص صورت می پذیرد .

میکرونیدلینگ ، لیزرفراکشنال ، هایفوتراپی ، رادیوفرکوئنسی ، IPL و انواع جراحی زیبایی ، روش های مختلف ترمیم و جوانسازی پوست بوده ، که هر روش مدت زمان ماندگاری متفاوتی خواهد داشت .

درمان افتادگی پوست با روش هایفوتراپی

در روش هایفوتراپی ، ساختارهای زیرین پوست توسط تکثیر و تولید مجدد رشته های پروتئینی کلاژن و الاستین بازسازی و ترمیم می گردد ، بدین صورت لیفت صورت به طور قابل ملاحظه ای طی یک جلسه ی یک ساعته امکان پذیر خواهد بود که تاثیر نهایی آن طی ۲ الی ۶ ماه پس از اعمال روش هایفوتراپی مشخص خواهد شد .

از روش هایفوتراپی جهت از بین بردن چین و چروک های پوست ، بالا کشیدن ابرو ، از بین بردن خط خنده ، رفع گودی ، پفی و چروک اطراف چشم ، لیفت گونه ها و ... استفاده می گردد .

در موارد افتادگی خفیف تا متوسط  پوست ، انجام یک جلسه هایفوتراپی برای لیفت مناسب پوست کافی خواهد بود و در موارد شدیدتر افتادگی پوست می توان ۶ ماه پس از جلسه هایفوتراپی ، آن را تکرار نمود .

ماندگاری هایفوتراپی

در روش های مختلف جوان سازی پوست نیز عوامل دخیل در ماندگاری هایفوتراپی ، در ماندگاری دیگر روش ها تاثیرگذار خواهند بود .

اگر چه به صورت تئوری و نتایج حاصل از تحقیقات آماری برخی روش ها ماندگاری بالاتر و برخی ماندگاری کمتری دارند ، اما این مدت زمان ماندگاری در افراد مختلف نیز با توجه شرایطی چون سن ، میزان آسیب ، عوامل ژنتیکی ، رژیم غذایی ، میزان موفقیت عمل ، روش های اعمال شده ، میزان در معرض آفتاب قرار گرفتن و  .... متفاوت خواهد بود و در همه ی افراد یکسان نیست .

با این حال می توان گفت که ماندگاری هایفوتراپی نسبت به دیگر روش های جوانسازی پوست با توجه ، غیرتهاجمی بودن آن و تعداد جلسات کم آن ، از مدت زمان نسبتا خوبی برخوردار بوده که با توجه به بدون عارضه بودن این روش ، انجام آن نسبت به سایر روش های دارای عوارض جانبی ارجعیت بیشتری خواهد داشت . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X