لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیفت صورت بدون جراحی

برای جوان سازی و ایجاد شادابی در پوست روش های متعددی در دنیای پزشکی زیبایی وجود دارد ، هر کدام از روش های جوان سازی دارای مزایا و معایبی خواهد بود که با توجه به شرایط بدنی و انتظارات فرد می توان بهترین روش را انتخاب نمود . یکی از روش های نوین و لیفت صورت بدون جراحی جهت جوان سازی پوست روش هایفوتراپی است .

هایفوتراپی ؛ لیفت صورت بدون نیاز به عمل جراحی

در روش لیفت صورت به کمک هایفوتراپی، پوست صورت و گردن به طور موثری کشیده  شده و در نتیجه کلاژن سازی ، سلول های جدید و ترمیم کننده ی جوان سازی پوست تولید می شوند .

در لیفت یا همان کشیدگی پوست به کمک امواج اولتراسوند در روش هایفوتراپی  ، بدون جراحی به جوان سازی پوست پرداخته می شود ، این روش دوره ی نقاهت ندارد و بدون درد با حداکثر کارایی خواهد بود .

کلاژن سازی در روش هایفوتراپی از طریق ارسال امواج اولتراسوند به کمک پروپ هایی مخصوص به اعماق پوست و با ایجاد گرما بر روی عضلات انجام می شود .

اثرات جوان سازی پوست ناشی از روش هایفوتراپی سه ماه پس از آن ظاهر می شود و اثرات این لیفتینگ حداقل تا یک سال ماندگاری خواهند داشت .

 انجام لیفتینگ با هایفوتراپی با بیحسی موضعی بین ۲۰ تا ۴۰ دقیقه زمان نیاز دارد .

چنانچه عمل لیفت صورت بدون جراحی توسط پزشک متخصص در مراکز تخصصی معتبر پوست و زیبایی صورت پذیرد ، شاهد هیچ گونه عارضه ای نخواهیم بود .

انجام روش هایفوتراپی در افراد مبتلا به دیابت ، عفونت فعال ، افراد زیر ۳۰ سال ، زنان باردار و افرادی که در ناحیه ی درمان داری پروتز فعال هستند ، ممنوع می باشد .

هایفوتراپی با جوان سازی و لیفت پوست صورت ، گردن ، بازوها و .... برای انواع پوست های تیره و روشن مناسب بوده و هیچ گونه تغییر رنگی را  در فرد ایجاد نخواهد کرد.

پس از هایفوتراپی می توانید از لوازم آرایشی استفاده کنید اما ناحیه ی مورد درمان نباید گرم شود .

بهترین کلینیک عمل هایفوتراپی و هزینه هایفوتراپی در تهران

برای انجام یک هایفوتراپی موثر و بدون عارضه می توانید به کلینیک زیبایی ایران نوین واقع در شهر تهران مراجعه کنید .

این کلینیک با به کارگیری گروهی از پزشکان متخصص در زمینه های مختلف جراحی و عمل های زیبایی توانسته خود را در میان برترین کلینیک های بزرگ کشور معرفی نماید .

برای دریافت اطلاعات دقیق از نحوه ی روش هایفوتراپی و هزینه انجام آن در کلینیک تخصصی ایران نوین از مشاوره های رایگان تلفنی و حضوری این مرکز استفاده نمایید .

انجام کلیه ی عمل ها و انواع جراحی زیبایی حتما باید توسط متخصص در مراکز معتبر و با سابقه صورت پذیرد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X