همه چیز درباره جوانسازی پوست با تزریق فیلرها

همه چیز درباره جوانسازی پوست با تزریق فیلرها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره جوانسازی پوست با تزریق فیلرها

در گذشته ، با ورود فرد به میانسالی ، چین و چروک ها در صورت و گردن فرد ظاهر می شدند ، اما امروزه به دلایل مختلف حتی افراد جوان به چین و چروک های عمیقی دچار می شوند ، به همین دلیل روش های جوانسازی پوست مورد توجه سنین مختلف قرار دارد . روش های مختلفی جهت جوانسازی پوست از جمله جوانسازی پوست با تزریق فیلرها و سایر روش های جراحی و دستگاهی وجود دارد که می توان به کمک آنها چین و چروک و نواقص پوست را از میان برداشت و به پوستی جوان و شاداب دست یافت . بنابراین بهتر است قبل از انتخاب روش، درباره جوانسازی پوست و روش های آن بیشتر بدانیم

برخی چین و چروک ها و مشکلات پوست سطحی بوده و برخی دیگر عمیق بوده و نیازمند روش های موثرتری هستند .

بهترین روش های جوانسازی پوست

از جمله روش های موثر جوان سازی پوست می توان به ؛ لیزردرمانی ،بوتاکس ، تزریق ژل و تزریق چربی ، انواع جراحی زیبایی ، RF ، مزوتراپی ، میکرونیدلینگ ، هایفوتراپی و ... اشاره نمود .

اینکه کدام روش برای چه نوع پوستی با چه درجه از چین و چروک مناسب خواهد بود ، باید در کلینیک پوست و مو تشخیص داده شود .

انجام هر گونه خود درمانی با کرم های لایه بردار و داروهای تجویز نشده توسط پزشک متخصص تنها موجب آسیب جدی به پوست و بدتر شدن مشکلات آن می گردد ، زیرا درمان های موثر جهت جوانسازی پوست باید با توجه به نوع پوست ، سن فرد و عمق چروک ها و مشکلات پوستی صورت پذیرد .

چروک ها و مشکلات سطحی پوست را می توان با درمان های دارویی و کرم های خفیف برطرف نمود ، اما در مورد مشکلات پوستی داخلی و عمیق پوست باید از روش موثر که موجب کلاژن سازی در لایه های زیرین پوست می گردند ، استفاده نمود .

جوانسازی پوست با تزریق فیلرهای پر کننده پوست

در مورد جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس ، تزریق ژل و تزریق چربی نیز این نکته بسیار مهم می باشد که چنین عمل های زیبایی که باعث از بین رفتن چین و چروک ها و مشکلات پوستی می شوند ، حتما باید در مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی توسط پزشک با تجربه و ماهر با مواد اصل و استاندارد صورت پذیرند .

برجسته سازی و ترمیم چربی تحلیل رفته در نواحی لب ، گونه ، اطراف چانه و رفع گودی زیر چشم از جمله موارد ترمیم و جوان سازی پوست می باشد که از طریق تزریق چربی و ژل امکان پذیر خواهد بود .

از آنجا که پوست یک بافت بسیار حساس و ظریف می باشد که در اثر هر گونه عارضه و اشتباه درمانی به شدت مورد تاثیر قرار می گیرد ، لذا برای انجام هر گونه درمان و جوانسازی این بافت وسیع بدن باید متخصص آن مراجعه کرد و با مشورت و تشخیص او ، روش مناسب برای درمان را انتخاب نمود .

درباره جوانسازی پوست باید توجه کنیم روش های جدید جوانسازی اما نامعتبر را نباید به صرف جدید بودن و توصیه ی اطرافیان برای درمان های پوستی انتخاب نمود ، زیرا تبلیغات دروغین در رواج بسیاری از روش های غیر استاندارد و غیراصولی بسیار موثر واقع بوده و موجب فریب بسیاری از افراد می گردد .

اگر مشکلات پوستی به موقع و توسط متخصص معتبر مورد درمان قرار گیرد ، علاوه بر درمان به موقع این مشکلات ، موجب جوانسازی و بازگشت طراوت و تازگی به پوست می گردد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X