هایفوتراپی ، روش لیفت غیرجراحی صورت

هایفوتراپی ، روش لیفت غیرجراحی صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هایفوتراپی ، روش لیفت غیرجراحی صورت

با کم شدن مقدار چربی های لازم در زیر پوست صورت ، چهره ی فرد به سمت جاذبه ی زمین شل و آویزان می گردد ، این مسئله در مورد افراد مسن و کسانی که از رژیم های سخت و غیراصولی استفاده می کنند ، به وضوح مشاهده می شود .از جمله روش های موثر لیفت غیرجراحی صورت که بدون عارضه خواهد بود ، روش هایفوتراپی است که با استفاده آن می توان پوست صورت را به خوبی کشیده و به جوانسازی پوست به صورت مؤثر کمک نمود .

از روش جراحی می توان جهت کشیدن یا همان لیفت صورت استفاده کرد ، اما به دلیل هزینه ی بالای عمل ، دوره ی نقاهت طولانی ، دشوار بودن این نوع عمل و ماندن جای بخیه ، از رواج و محبوبیت بالایی برخوردار نبوده و تنها در موارد افتادگی شدید پوست مورد استفاده قرار می گیرد .

جلسات درمانی هایفوتراپی یا لیفت غیرجراحی صورت

در این روش طی یک جلسه با ماندگاری بالا  ، با لیفت صورت و گردن می توان ؛ خط خنده ، خط اخم ، چروک پیشانی ، شلی گردن و غبغب را از بین برد .

در روش هایفوتراپی جهت درمان افتادگی پوست به کمک عملکرد امواج صوتی اولتراسوند ، به روش غیرجراحی و کاملا ایمن و بی خطر ، موثرترین و جدیدترین تکنیک لیفت صورت اعمال می گردد .

در روش هایفوتراپی، طی  یک جلسه ی کوتاه مدت حدوداً یک ساعته ، بدون درد و ناراحتی پوست صورت و گردن به طور موثر و قابل قبولی با ماندگاری بالا لیفت می شود .

در برخی موارد برای ایجاد نتیجه ی مطلوب تر، از ترکیب روش هایفوتراپی با سایر اقدامات زیبایی مانند تزریق ژل و تزریق چربی نیز استفاده می گردد . (درمان ترکیبی )

اگر چه تاثیر روش هایفوتراپی در همان جلسه با کشیدگی صورت معلوم می شود اما طی ۲ الی ۶ ماه آینده فرد شاهد اثرات بهتر و کامل تری از سفتی و لیفتینگ صورت و گردن می باشد .

از روش هایفوتراپی چه انتظاری داریم؟

در روش هایفوتراپی می توان به طور قابل قبولی به اصلاح مواردی چون ؛ بالا کشیدن ابرو ، رفع افتادگی پلک بالا ، رفع چروک های اطراف چشم ، از بین بردن خطوط خنده و گریه ، سفت کردن پوست صورت ، رفع چروک های صورت و گردن و رفع افتادگی زیر چانه پرداخت.

از سن ۳۰ سالگی می توان از روش  هایفوتراپی استفاده نمود ، این روش در مورد افتادگی خفیف تا متوسط نسبت به افتادگی های شدید نتایج بهتری را ایجاد می نماید .

افرادی که به افتادگی شدید پوست دچار بوده و مایل به انجام جراحی جهت لیفت صورت نیز نیستند ، می توان از روش درمان ترکیبی هایفوتراپی همراه با لیزر فراکشنال یا تزریق چربی ، ژل و بوتاکس استفاده نمایند .

یک جلسه ی یک ساعته هایفوتراپی برای افراد مبتلا به افتادگی خفیف تا متوسط کافی خواهد بود ولی در مورد افراد با افتادگی شدیدتر ، تکرار یک جلسه بعد از ۶ ماه از انجام جلسه ی هایفوتراپی  ، تاثیر بهتری خواهد داشت .

ماندگاری لیفت غیرجراحی صورت به روش هایفوتراپی با توجه به میزان افتادگی پوست ، رژیم غذایی ، سن ، عوامل ژنتیکی تا ۲ سال خواهد بود که می توان هر سال با تکرار یک جلسه ماندگاری آن را بیشتر نمود .

زنان باردار ، بیماران دیابتی و صرعی ، افراد دارای تبخال فعال در صورت و گردن و کسانی که پروتز فلزی در قلب دارند ، نمی توانند از روش هایفوتراپی استفاده نمایند . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X