بهترین پزشک میکرونیدلینگ پوست در تهران

بهترین پزشک میکرونیدلینگ پوست در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین پزشک میکرونیدلینگ پوست

میکرونیدلینگ  یکی از بهترین روش های جوانساری پوست می باشد که از طریق یک دستگاه مکانیکی که سوزن های بسیار ریزی دارد و با ایجاد کانال های متعدد سبب تحریک کلاژن سازی لایه های زیرین پوست گردیده و در نتیجه عوارض پوست به طور موثری از بین رفته و به شادابی ، درخشندگی و لطافت پوست  کمک بسیاری می نماید ، در نتیجه پوست بسیار جوان و تازه می گردد . بهترین پزشک میکرونیدلینگ بدن ، پزشکی خواهد بود که تحصیلات خود را رشته ی تخصصی پوست و مو گذرانده باشد و با انجام عمل های زیبایی متعدد ، تجربه ی کافی را در این زمینه به دست آورده باشد .

تنها از طریق بیحسی موضعی و بدن نیاز به بیهوشی ، می توان از روش میکرونیدلینگ جهت جوانسازی و رفع عوارض پوست استفاده نمود .

ویژگی های روش میکرونیدلینگ

عمق نفوذ  و سرعت حرکت سوزن های دستگاه میکرونیدلینگ با توجه به ضخامت و نیاز پوست توسط پزشک متخصص تنظیم می گردد .

از روش میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست نواحی دیگر بدن با نفوذ عمیق تر سوزن های دستگاه نیز می توان استفاده نمود .

تورم و التهاب پس از بکارگیری روش میکرونیدلینگ ، موقت بوده و با کمک درمان های موضعی به سرعت برطرف می گردد و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود .

مهارت و تجربه ی پزشک متخصص مو و پوست در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل میکرونیدلینگ بسیار تاثیرگذار می باشد .

لذا بهترین پزشک میکرونیدلینگ بدن دارای تخصص ، مهارت ، تجربه و تحصیلات مرتبط در این زمینه می باشد .

آگاهی از به کارگیری امکانات و تجهیزات پیشرفته ی پزشکی در عمل های زیبایی باعث کاهش عوارض عمل های زیبایی شده و درصد موفقیت عمل را بالاتر خواهد برد .

بهترین پزشک میکرونیدلینگ کیست؟

یک پزشک معتبر میکرونیدلینگ بدن ، با به روز کردن اطلاعات پزشکی خود در زمینه های مختلف روش میکرونیدلینگ ، موفقیت حاصل از عمل جوانسازی پوست به کمک دستگاه میکرونیدلینگ را تضمین می کند .

پزشکان عمومی و کم تجربه به دلیل عدم آگاهی از همه ی جوانب استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ گزینه ی مناسبی برای انجام این روش جوانسازی پوست نخواهند بود .

برای انتخاب بهترین پزشک میکرونیدلینگ بدن باید به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی مورد تایید سازمان پزشکی کشور مراجعه نمود و با بررسی سوابق ، تحصیلات ، سال های طبابت ، میزان رضایتمندی بیماران قبل و نیز رزومه ی کاری پزشک متخصص ، بهترین جراح معتبر را انتخاب نمود .

بهترین پزشک میکرونیدلینگ بدن باید با بررسی های و توصیه های مراقبتی قبل و بعد از عمل میکرونیدلینگ سلامت و زیبایی فرد را تحت کنترل داشته باشد و در صورت نیاز، به تجویز درمان های دارویی و موضعی مناسب بپردازد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X