مزوتراپی لک صورت ، درمانی قطعی و سریع

مزوتراپی لک صورت ، درمانی قطعی و سریع

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزوتراپی لک صورت ، درمانی قطعی و سریع

مزوتراپی لک صورت روشی نوین برای جوانسازی پوست اما با سابقه ی ۵۰ ساله است که در آن داروها و مواد موثر در درمان مشکلات و عوارض پوست و مو ، به جای مصرف خوراکی ، با تزریقات متعدد توسط سوزن های بسیار ریز ، به داخل پوست وارد شده و با تاثیر مستقیم در ناحیه تحت درمان به طور موثرتر و در زمان کوتاه تری به درمان عارضه ی مورد نظر کمک می کنند .

درمان به شیوه ی مزوتراپی کاربردهای متعددی دارد ، از جمله موارد کاربردی درمان مزوتراپی می توان به درمان لک های پوستی و تیز لک های صورت در دوران بارداری اشاره نمود .

از مزوتراپی لک صورت چه انتظاری داریم؟

مزوتراپی لک صورت به دلیل تزریق موثرتر و مستقیم دارو به داخل پوست ، جذب آن نسبت به جذب جلدی بهتر بوده ، لذا دوز کمتری از دارو جهت درمان لک های صورت مورد نیاز خواهد بود  .

پزشکان متخصص پوست و مو در کلینیک ایران نوین، پیش از انجام عمل تمام آنچه قرار است برای بیمار اتفاق بیافتد را به وی شرح می دهند و توصیه های لازم را برای گرفتن بهترین نتیجه به وی ابلاغ می کنند.

در روش مزوتراپی ، متخصص دوز مناسبی از داروهای موثر که ترکیبی از مواد سازنده و ترمیم کننده پوست هستند را با ایجاد بیحسی موضعی ، با تزریقات متعدد و دقیق در عمق چند میلی متری و در داخل پوست انجام می دهد ، این داروی ترکیبی با تاثیر مستقیم در کمترین زمان ممکن لک های پوستی را از بین می برد که در این فرآیند از دو محرک فیزیکی و شیمیایی روش مزوتراپی استفاده می گردد .

هنگامی که پزشک دارو را توسط تزریقات متعدد به نواحی مختلف پوست وارد می کند ، در اثر سوراخ های ایجاد شده ، الاستین و کلاژن که سبب ترمیم پوست می شوند ، تحریک و تولید مجدد خواهند شد ، لذا کلاژن و الاستین جدید به لایه ی قبلی پوست اضافه شده و موجب تولید سلول های جدید پوستی و در نتیجه موجب رفع لک های صورت خواهد شد . ( محرک فیزیکی مزوتراپی )

داروهای تزریقی در روش مزوتراپی با تاثیر بر لایه های داخلی پوست موجب بر طرف شدن لک های صورت می شوند .( محرک شیمیایی مزوتراپی )

چرا درمان مزوتراپی برای رفع لکه های صورت؟

مزوتراپی لک صورت یکی از جدیدترین متدهای مزوتراپی است که لکه های قهوه ای صورت و بدن را مورد هدف قرار می دهد. این روش، گزینه ای ایده آل برای افرادی است که پیگمانته های رنگی روی صورت خود دارند. فرآیند روشن سازی پوست با مزوتراپی شامل گلوتاتیون خالص است که با تاثیر مزو پوستی روشن و بی عیب و نقص به فرد می بخشد.

روش مزوتراپی لک صورت چگونه است؟

درمان مزوتراپی لک صورت با هدف روشن کردن پوست صورت، از یک سری روش های تزریقی میکرو بر روی پیگمانته ها و لکه های، فرورفتگی ها و خال های صورت استفاده می کند. مزوتراپی می تواند 4 تا 6 میلی متر در پوست نفوذ کرده و پوست را روشن کند. همچنین پس از اتمام درمان، شما بلافاصله می توانید به فعالیت های عادی و روزانه خود بپردازید. روش مزوتراپی لکه های صورت یک روش کم تهاجمی است و درد بسیار کمی دارد. برای افراد حساس به درد، می توان از کرم های بی حس کننده با هزینه بسیار کم استفاده نمود. برای گرفتن بهترین نتیجه از این روش، به سه الی چهار هفته زمان نیاز است. در این مدت، استفاده از کرم های مناسب برای مراقبت از پوست استفاده می شود. همچنین افرادی که مایلند ماندگاری نتایج مزوتراپی لکه های پوستی را بیشتر کنند، در منزل نیز باید با روش های مناسب به مراقبت از پوست خود بپردازند.

بهترین کاندیدای روش مزوتراپی لک صورت

بهترین افراد برای درمان مزوتراپی لک صورت افرادی با تیپ های پوستی زیر هستند:
  • پوست های سوخته
  • افراد مبتلا به بیماری ملازما
  • افراد مبتلا به کک و مک زیاد
  • پوست های خالدار
  • پوست هایی که در اثر آفتاب سوختگی لک شده اند.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X