همه چیز درباره مزوتراپی

همه چیز درباره مزوتراپی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره مزوتراپی

مزوتراپی یک درمان نوین غیر جراحی جهت زیباسازی و جوان سازی پوست و نیز ایجاد لاغری موضعی می باشد .

در روش مزوتراپی، دارو به جای خورده شدن توسط فرد ،به طور مستقیم با تزریق های متعدد توسط دستگاه مزوتراپی در داخل قسمت های مختلف پوست در فواصل منظم تزریق می شود .

از مزوتراپی، جهت لیفتینگ صورت و درمان افتادگی آن ، رفع تیرگی ، پف دور چشم و افتادگی پلک ، درمان ریزش مو و تقویت مو ،درمان لک حاملگی ، درمان سلولیت و افتادگی پوست ، درمان ترک خوردن پوست در حاملگی ، درمان چاقی موضعی نواحی مختلف صورت و بدن و رفع غبغب استفاده می گردد .

 جهت درمان هر یک از موارد اشاره شده ، تکنیک به کارگیری مزوتراپی روش خاص خود را دارد که تنها در مراکز تخصصی پوست و زیبایی باید این روش مورد استفاده قرار گیرد .

قبل از انجام جلسات درمانی مزوتراپی، باید از مصرف محرک هایی مانند کافئین خودداری کرد .

پس از استفاده از روش مزوتراپی، باید رژیم حاوی پروتئین رعایت گردد .

در روش مزوتراپی، از تزریق داروهایی مانند ؛ انواع آمینواسیدها ، ویتامین ها ، آنتی اکسیدان ها و اسید هیالرونیک به داخل پوست ، استفاده می گردد .

استفاده از مزوتراپی با دیگر روش های تکمیلی مانند میکرودرم ابریژن و بوتاکس در درمان چین وچروک ها و آسیب های پوستی نتایج بسیار مطلوب تری را ایجاد خواهد نمود .

از مزایای مهم مزوتراپی، در درمان های متعدد می توان به ؛ هزینه ی کمتر ، مصرف دوز دارویی کمتر ، عدم وجود دوره ی نقاهت بعد از آن ، عدم نیاز به بیهوشی ، تحریک بدن به فعالیت های جوانسازی و زیباسازی اشاره نمود .

تعیین میزان مشخصی از دوز دارو ، تعداد تزریقات و تکنیک تزریق تنها به وسیله ی پزشک متخصص تعیین می شود ، لذا انجام این روش درمان جوانسازی پوست و زیباسازی پوست ، باید در مراکز تخصصی پوست و زیبایی و تحت نظارت پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم در این زمینه صورت پذیرد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X