درمان چروک پیشانی با تزریقات دستگاهی

درمان چروک پیشانی با تزریقات دستگاهی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان چروک پیشانی با تزریقات دستگاهی

همواره وجود چین و چروک در صورت و قسمت پیشانی به فرد ظاهری خسته و پیرکننده می بخشد ، امروز در اثر عوامل و شرایطی محیطی نامساعد افراد جوان نیز به چین و چروک های متعددی دچار می شوند که در این میان ، چین و چروک های پیشانی از شدت و عمیق بیشتری برخوردار هستند . برای درمان چروک پیشانی روش های درمانی و زیبایی مختلفی وجود دارد.

از جمله ی این روش ها ، می توان به تزریق بوتاکس ، تزریق ژل ، تزریق چربی ، مزوتراپی و روش جدید تزریق سلول های بنیادی اشاره نمود ، که پزشک متخصص پوست و مو ، با توجه به میزان چین و چروک ها و شرایط بیمار می تواند روش درمان مناسب و موثر را انتخاب و به کار گیرد  .

رفع چین و چروک پیشانی به روش مزوتراپی

در این مقاله جهت آگاهی بیشتر علاقه مندان به درمان های زیبایی و جوانسازی پوست ، درمان چروک پیشانی با تزریقات دستگاهی به طور مختصر توضیح داده خواهد شد  :

 تزریقات دستگاهی به تزریقاتی متعددی گفته می شود که با استفاده از دستگاه مزوگان در روش مزوتراپی جهت درمان های مختلف پوست و مو به کار گرفته می شود .

در روش مزوتراپی گروهی از مواد بیولوژیک ، دوز کمی از داروها ،اسیدهای آمینه ، ویتامین ها به صورت موثر ، با تزریقات متعدد توسط سوزن های بسیار ظریف به داخل پوست تحت درمان که پیشانی است ، تزریق می گردد ، در این صورت در اثر تزریقات متعدد و ایجاد سوراخ های زیاد در عمق زیرین پوست ، الاستین و کلاژن که اجزای تشکیل دهنده ی پوست هستند ، تحریک و تولید خواهند شد ، به این ترتیب به ترمیم و بازسازی پوست و نیز رفع چین و چروک کمک می گردد که به چنین تاثیری ، اثر محرک فیزیکی روش مزوتراپی گفته می شود  .

تاثیر محرک شیمیایی مزوتراپی ، در استفاده از ترکیب مواد فعال ، فاکتور های رشد و داروهای موثر تزریقی است .

به طور کلی می توان گفت که جهت رفع چین و چروک پیشانی به کمک تزریقات دستگاه مزوگان در روش مزوتراپی در اثر تزریقات متعدد از خاصیت محرک فیزیکی و با تزریق ترکیبی داروها و مواد فعال ، از محرک شیمیایی روش مزوتراپی استفاده می گردد .

به کار گیری روش های ترکیبی مانند استفاده از تزریقات دستگاهی روش مزوتراپی همراه با روش های درمانی دیگری چون تزریق بوتاکس ، نتیجه ی حاصل در درمان چروک پیشانی را به طور قابل ملاحظه ای بهبود خواهد بخشید .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X