نتایج انجام جوانسازی پوست با رادیوفرکوئنسی

نتایج انجام جوانسازی پوست با رادیوفرکوئنسی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نتایج انجام جوانسازی پوست با رادیوفرکوئنسی

امروزه به دلایل مختلفی پوست دچار عوارض و مشکلات فراوانی می گردد که لازم است با مراجعه به پزشک متخصص پوست به صورت اصولی و علمی به درمان عوارض پوست پرداخت و از انجام خوددرمانی های بی فایده پرهیز نمود . در همین راستا ، جوانسازی پوست با رادیوفرکوئنسی از جمله روش های موثر در درمان و جوانسازی پوست می باشد که در کلینیک ها و مراکز معتبر زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد .

رادیو فرکوئنسی کاربردها و تاثیرات فراوانی بر روی  پوست دارد اما مهمترین کاربرد آن ، سفت کردن پوست و درمان افتادگی پوست می باشد که به کمک این روش می توان بدون نیاز به جراحی لیفتینگ پوست را انجام داد .

در روش رادیو فرکوئنسی ، از حرارت ایجاد شده در لایه میانی پوست ( درم ) توسط امواج رادیویی جهت تحریک کلاژن سازی و انقباض کلاژن های قدیمی در این لایه استفاده می شود .

با تحریک کلاژن سازی و تاثیر بر رشته های قدیمی کلاژن ، لایه میانی قوام می یابد ، در نتیجه لایه ی سطحی پوست نیز سفت شده و چین و چروک ها کاهش خواهند یافت .

دو الی سه هفته پس استفاده از روش فرکوئنسی ، نتایج اولیه آن ظاهر شده و حدود ۳ ماه بعد نیز تاثیرات ناشی از این درمان به حداکثر رسیده و همچنان ادامه خواهد داشت .

رادیو فرکوئنسی در بالا کشیدن ابرو ، افتادگی پلک ، سفت کردن پوست غبغب ، ناحیه ی فک  ، درمان چروک ها ، منافذ باز پوست ، درمان جوش ، درمان اسکارهای آکنه ، تعریق بیش از حد زیر بغل ، درمان ترک های پوستی موثر می باشد .

نتایج انجام جوانسازی پوست با رادیوفرکوئنسی

● تحریک کلاژن سازی جدید و کلاژن های قدیمی

● درمان چروک های پاکلاغی اطراف چشم و دهان

● درمان خطوط اخم و خنده

● از بین رفتن خطوط پیشانی

● عدم نیاز به داروهای موضعی

● کاهش چروک و لک های پوستی

● درمان اسکار حاصل از آکنه و آبله مرغان

● درمان ترکهای پوستی به جا مانده از دوران بارداری و چاقی و لاغری

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

 
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X