قیمت کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو

  [caption id="attachment_20487" align="aligncenter" width="600"] قیمت کاشت مو[/caption]

محسن گودرزی

قیمت و هزینه کاشت ابرو

عمل پیوند ابرو روشی "غیرمتعارف از نظر پزشکی" محسوب می شود. این بدان معنی است که به طور معمول تحت پوشش بیمه درمانی نیست. پیوند ابرو شبیه سایر روشهای آرایشی که ازطریق تزریق میباشد ، است. قیمت دقیق پیوند ابرو بسته به نیازهای شما ، کلینیک کاشت ابرو شما  و محل زندگی و کاشت ابرو شما متفاوت خواهد بود. به طور متوسط ​​، این روش ممکن است در هر جایی از یک میلیون تومان تا سه میلیون تومان متغییر باشد. در برآورد شامل هزینه های اضافی مربوط به خود تسهیلات ، جراح و متخصص بیهوشی (در صورت نیاز) می باشد. یک استثناء در قانون بیمه درمانی وجود دارد که در صورتی است که پیوند ابرو به دلیل ریزش مو ناشی از حادثه یا یک وضعیت پزشکی اساسی ضروری تلقی شود ، شامل میشود. هرچند که این موارد کمتر متداول است. شما هنوز هم مسئول هرگونه حق چاپ و کسر هزینه های مورد نیاز در برنامه بیمه خود هستید.

انتظارهای بعد از عمل کاشت ابرو

آگاهی از هزینه های احتمالی خارج از روش اولیه نیز مهم است. به عنوان مثال ، اگر بعد از مرحله بهبودی می خواهید کاشت های اضافی انجام دهید، باید هزینه این کاشت های اضافی را به هزینه کل کلینیک کاشت ابرو خود بپردازید. بسیاری از کلینیک های کاشت ابرو گزینه های پرداخت برای کمک به بیماران خود برای جبران هزینه های رویه های زیبایی خود را دارند. این ممکن است به صورت تخفیف ویژه ، تأمین اعتبار یا برنامه های پرداخت ارائه شود. قبل از رزرو پیوند ابرو از کلینیک کاشت ابرو خود در مورد این گزینه ها سوال کنید. برخی اوقات کلینیک های زیبایی کاشت مو ، کاشت ابرو ممکن است برای هر فصل جشنواره هاییی برگزار کنند ، که در آن تخفیف هایی برای مشتریان خود در نظر بگیرند که برای مشتریان متقاضی برای کاشت ابرو بسیار کم هزینه تر و راحت تر خواهد بود. کلینیک ایران نوین معمولا برای هریک از فصل های بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان بصورت جداگانه جشنواره هایی برپا مینمایید ، تا مشتریان رضایت بیشتری برای عمل کاشت ابرو داشته باشند. مطمعنا کلینیک ها و مکان هایی وجود دارد که با هزینه کمتر کاشت مو و کاشت ابرو را انجام میدهد، که این کار ممکن است به زیبایی شما آسیب برساند. و حتی ممکن است این امر به انجام عمل های دوباره برای برطرف کردن مشکلات عمل های کاشت ابرو قبلی بیانجامد. پس حتما قبل از انجام عمل کاشت ابرو تحقیق کنید و بهترین کلینیک از نظر قیمت و کیفیت را انتخاب نمایید.

تاثیر کاشت ابرو بر افراد

ترمیم و تثبیت موی ناحیه ی ابرو در زیبایی و جذابیت چهره ی فرد بسیار تاثیرگذار است ،

از این رو روش های مختلف ترمیم موی ابرو و کاشت ابرو در کلینیک ها با استقبال خوبی روبرو می باشد.

ترمیم ابرو و کاشت مو شیوه ای فوق العاده برای داشتن ابروهای پرپشت و خوش حالت است

و از این رو است که بسیاری از افراد با یک بار پرداخت قیمت کاشت ابرو اقدام به داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت برای تمام عمر خود می نمایند.

[caption id="" align="aligncenter" width="820"] قیمت کاشت ابرو[/caption]

هزینه کاشت ابرو و مراحل آن

هنگامی گه در اثر عوامل مختلفی موهای ابرو شروع به ریزش می کنند ،

برای ایجاد ابرو با ضخامت مناسب و موهای پر پشت می توان از روش کاشت ابرو با موهای طبیعی استفاده نمود .

برای اینکه از هزینه کاشت ابرو اطلاع یابید، ابتدا بهتر است با مراحل آن آشنا شوید.

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ، ابتدا باید عامل ریزش موی ابرو مشخص گردد ،

زیرا در صورت عدم درمان عامل ریزش ، با انجام کاشت مو در ابرو ، موهای پیوند زده شده مجددا خواهند ریخت و فایده ای در بر نخواهد داشت .

محل انجام عمل کاشت ابرو

قبل از انجام عمل کاشت ابرو بهتر است که تحقیق نمایید که مدام کلینیک برای انجام عمل کاشت ابرو بهتر است. برای گرفتن نتیجه مناسب از عمل کاشت ابرو خود ، بهتر است با پزشک کاشت ابرو خود نیز مشاوره داشته باشید و در مورد نمونه کار ها و عمل هایی که قبلا انجام داده صحبت نمایید و درصد رضایت و موفقیت آمیز بودن عمل های خود با حدالمکان با مشتریان و بیماران صحبت نمایید ، تا مطمعن شوید با کدامن پزشک و کدام کلینیک عمل کاشت ابرو را انجام دهید. در واقع مشاوره رایگان برای عمل کاشت مو ، کاشت ابرو فرصتی مناسب برای محک زدن پزشک معالج خود و جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی برای عمل های دوباره میباشد. پس حتما ازاین امکان حتما استفاده نمایید تا نتیجه بهتر و مطلوب تری را کسب نمایید.

مراحل کاشت ابرو

جهت کاشت ابرو ، جراح از فولیکول های موی موجود در پشت گوش فرد که رنگ و ضخامت مشابهی با دیگر موهای ابرو دارند ، استفاده می کند .

ابتدا خط رویش طبیعی برای ابرو با مشورت فرد ، توسط جراح طراحی می گردد ،

سپس با جداسازی فولیکول های مو از ناخالصی هایی چون چربی و پوسته ی سر ، با دقت و ظرافت بالایی شروع به کاشت ابرو در شکاف هایی با منافذ مناسب و هم قطر موها می گردد ،

در این حالت می توان از روش مناسب FIT که به کمک آن ، فولیکول های جداگانه ی مو توسط دستگاه پانچ در سوراخ های کاشت پانچ می شوند ، استفاده کرد .

[caption id="" align="aligncenter" width="591"] هزینه کاشت ابرو[/caption]

جراح متخصص با بی حسی موضعی طی ۴ تا ۷ ساعت ، تراکم مناسبی از فولیکول های مو را در سه زاویه ی مختلف و در جهت خواب دیگر موهای ابرو می کارد ،

این موها به دلیل اینکه از خود فرد گرفته می شوند ، به خوبی پیوند خورده ، به طوری که در طی ۹ الی ۱۲ ماه پس از کاشت آنها به طور طبیعی همانند دیگر موها شروع به رشد می کنند .

پس از این مدت ، به راحتی مانند دیگر موها می توان آنها را اصلاح و کوتاه نمود ، زیرا این موها دائمی خواهند بود .

در صورت نیاز و تمایل بیمار می توان در جلسه ی دیگری تراکم بالاتری از مو را در ابرو ایجاد نمود .

عوامل ریزش ابرو و درمان ریزش ابرو

عوامل ژنتیکی ،جای زخم و دستکاری های مداوم موجب ریزش ابرو و کم پشت شدن آن می شود.

جهت ترمیم و کاشت موی طبیعی در ابروی فرد ، از موهای بالای ناحیه ی گوش فرد استفاده می شود

که این کار توسط متخصص پوست و مو طی دو الی سه ساعت طول خواهد کشید.

کاشت ابرو طبیعی یک کار هنرمندانه و ظریف می باشد به طوری که ضخامت ، قوس ، فاصله بین ابروها و طول ابروها باید مورد دقت قرار گیرد و در نهایت موی طبیعی یک ابرو به صورت جداگانه براساس فرم صورت و انتظار شخص طراحی و کاشته می شود.

از آنجا که در روش ترمیم مو و کاشت ابرو از موی خود فرد ( موهای بالای گوش ) استفاده می شود ، نتیجه ی کار یک ابروی خوش ترکیب و کاملا طبیعی خواهد بود.

در روش کاشت ابروی طبیعی ، فولیکول مو پس از جداسازی هر گونه چربی و پوست اضافی از پشت گوش برداشته می شود و در ناحیه ای از ابرو و دقیقا در جهت رشد دیگر موهای ابرو با کمک سوزن پیوند قرار داده می شود که این کار با بیهوشی موضعی و بدون درد برای بیمار صورت می پذیرد.

[caption id="" align="aligncenter" width="425"] قیمت کاشت ابرو[/caption]

نتایج کاشت ابرو طبیعی

پس از کاشت مو در ابرو ، موهای پیوندی به صورت طبیعی رشد می کنند و فرد می تواند آنها را بردارد ، بند بندازد ، رنگ و براق یا کوتاه کند .

در صورتی که نتوان از موهای پشت گوش فرد جهت پیوند مو استفاده نمود ، از موهای دیگر نواحی بدن می توان استفاده کرد.

پس از کاشت موی طبیعی در ابرو ، خارش و تورم در محل ابرو ایجاد می شود که پس از چند روز خود به خود برطرف می گردد ، لذا از دستکاری و خاراندن محل باید خودداری کرد.

نتایج کاشت موی طبیعی در ابرو دائمی هستند که طی چند ماه نتیجه ی اصلی حاصل می گردد.

موی کاشت شده طی سه مرحله رشد می کند ، چنانچه مو دچار ریزش گردد ، نباید نگران شد زیرا این امر طبیعی بوده و مجددا رشد خواهد نمود.

قیمت کاشت ابرو طبیعی ، مجموع دستمزد متخصص پوست و مو ، داروی بیهوشی و تجهیزات است که با توجه به ظرافت کار ، مهارت ، تجربه و ذوق هنری پزشک معالج و انتظارات بیمار از کاشت مو ، در کلینیک های مختلف ، متفاوت خواهد بود.

سوالات متدوال درباره کاشت ابرو


۱- روش های کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو و زیبایی ایران نوین چگونه است ؟
کلینیک ایران نوین کاشت ابرو را با دو روش FUG و FUE طی مدت ۴ الی ۶ ساعت در یک روز انجام میشود که معمولا به صورت دو نیمه یعنی نیمه چپ و راست انجام میشود که در صورت رضایت ازکاشت ابرو یک نیمه ، نیمه دیگر نیز انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب به روش های کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه کاشت ابرو ، روش های کاشت ابرو مراجعه نمایید.
۲- نتیجه عمل کاشت ابرو چیست ، و چه میشود ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو و قرار گرفتن موهای بیشتر و پرتر در ناحیه صورت و ابرو، نتیجه آن ابروها ، چشم ها و درنهایت صورت زیباتری به صورت فرد درخواست کننده میبخشد. بیشتر بخوانید 
۳- چه کسانی برای کاشت ابرو مناسب نخواهند بود؟
درکل افرادی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند ، افرادی که دچار نارسایی های کلیوی و شیمی درمانی میشوند برای عمل . کاشت مو مناسب نیستند. برای اطلاع بیشتر نسبت به شناخت افراد مناسب جهت کاشت ابرو و کاشت مو به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
۴- هزینه و قیمت تقریبی کاشت ابرو چقدر است ؟
کلینیک پوست و مو ایران نوین برای جلب رضایت مشتری تلاش کرده با حداقل هزینه و حداکثر بازخورد کاشت ابرو را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.. برای اطلاع از قیمت و هزینه کاشت ابرو در کلینیک ایران نوین به صفحه هزینه و قیمت کاشت ابرو مراجعه نمایید.
۵- ابروهای کاشته شده بعد از چند روز نمایان خواهند شد ؟
رشد موهاي جديد در ناحيه ابرو را ميتوانيد بعد از چند ماه ببينيد، اما روند بهبود نتايج اين عمل تا يک سال بعد از کاشت ابروها همچنان ادامه پيدا خواهد کرد. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری راجب به مدت زمان رویت ابروهای کاشته شده در اختیار شما کاربران گرامی میگذارد.
۶- عوارض و خطرات کاشت ابرو چیست ؟
عمل زیبایی کاشت ابرو یک عمل بسیار ظریف و حساس بوده که برای افرادی که در اثر عوامل مختلفی موی ابرو خود را از دست داده اند و خواهان ابروهای پرپشت ، طبیعی و زیبا هستند ، توسط پزشک متخصص مو در کلینیک پوست و مو و مراکز معتبر زیبایی صورت می پذیرد. در صفحه عوارض کاشت ابرو راجب عوارض و خطرات ناشی از کاشت ابرو بیشتر بخوانید.
۷- آیا در عمل کاشت ابرو از موهای طبیعی خودم استفاده میشود ؟
بله ، درعمل کاشت ابرو که بیشتر از موهای ناحیه پشت گوش با روش های FUG و FUE از پوست سر برداشت و عملیات کاشت انجام میشود. صفحه کاشت ابرو اطلاعات بیشتری را درباره روش ها و نحوه کاشت را در اختیار شما کاربران عزیز میگذارد.
۸- آیا عکس یا ویدیوی خاصی درباره ابرو هست ؟
بله ، در صفحات شبکه های اجتماعی از جمله : آپارات فیس بوک یوتیوب و همچنین صفحه کاشت ابرو ویدئوهایی درباره کاشت ابرو وجود دارد.
۹- نحوه شستشوی صورت بعد از انجام عمل کاشت ابرو به چه صورت میباشد ؟
بعد از انجام عمل کاشت ابرو برای شستشوی صورت و ناحیه ابروها از آب داغ استفاده نشود. همچنین از ایجاد فشار بر روی موهای کاشت شده در ناحیه ابرو خود داری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجب نحوه شستشوی ابرو بعد از کاشت ابرو ،میتوانید به صفحه شستشوی بعد از کاشت ابرو مراجعه نمایید.

۱۰- بیش ترین افراد و دلایل کاشت ابرو در افراد

بیشترین افرادی که کاشت ابروانجام میدهند بیشتر بدلایل بیماری های ژنتیکی ، بیماری هایی از جمله سرطان، در اثر بالارفتن سن و . . که برای کسب اطلاعات بیشتر راجب دلایل کاشت ابرو میتوانید به صفحه کاشت ابرو مراجعه نمایید.

تقویت ابرو،پیوند ابرو،در کلینیک پوست و مو ایران نوین

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X