معجزه RF در جوانسازی پوست صورت

معجزه RF در جوانسازی پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معجزه RF در جوانسازی پوست صورت

روش های مختلفی جهت درمان عوارض و مشکلات پوست وجود دارد که با توجه به تاثیر پوست در جوانی و شادابی چهره ، همواره روش های موثر و کم عارضه تر مورد توجه قرار دارند . RF در جوانسازی پوست روشی است که با کمک امواج رادیویی باعث تحریک کلاژن سازی در لایه ی اپیدرم پوست شده و با لیفت مناسب پوست ، سبب رفع چین و چروک و جوانسازی پوست می گردد.

با استفاده از روش رادیوفرکانسی چربی ها اضافه ی پوست حذف و قسمت های شل شده و آویزان پوست سفت می گردد .

برای جوان سازی پوست غیرشفاف، انرژی رادیویی (RF) می تواند برای تحریک لایه های عمیق تر بافت پوست جهت سفت کردن لایه های بالا و تحریک تولید کلاژن استفاده شود. جوان سازی پوست RF می تواند برای درمان بسیاری از بی نظمی های پوستی، از جمله حفره های قابل مشاهده، بافت پوست ناهموار، نشانه های پیری، آسیب زیست محیطی، زخم های آکنه، خطوط عمیق و بیشتر استفاده شود. جوان سازی پوست RF بهتر است برای بیماران که حداقل 50 سال را دارند انجام نشود. بیماران جوان می توانند درمان های RF را برای جلوگیری از پیری زودرس و بهبود پوست در حال حاضر سالم خود امتحان کنند. جلسات درمان پوست RF ممکن است به دلیل احساس گرما برای بیمار ناراحت کننده باشد. درد محدود است، و برخی از دستگاه ها دارای اسپری های خنک کننده ساخته شده اند تا هر نوع ناراحتی را کاهش دهند. قرمزی و تورم ممکن است در ناحیه تحت درمان دیده شود که پس از چند هفته فروکش می کند. اثرات مثبت می تواند تا 2 سال یا بیشتر ادامه یابد.مراقبت پس از درمان توسط پزشک در این روش مهم است.

RF در جوانسازی پوست چه تأثیری دارد؟

 در روش رادیوفرکانسی ، امواج دستگاه موجب از بین رفتن آب میان سلولی به دام افتاده در سلول های پوست شده و همچنین سلول های چربی بعد از برخورد با امواج RF، حباب آنها می ترکد و از بین می روند و در نهایت چربی  توسط کلیه ها دفع می گردد .

در واقع می توان گفت با استفاده از RF در جوانسازی پوست به کمک روش رادیوفرکانسی ، آب میان سلولی جمع شده در پوست از طریق ادرار دفع می شود و چربی ها نیز از طریق ورود به خون در نهایت توسط کلیه و ادرار دفع خواهند شد .

جوانسازی پوست با رادیوفرکانسی روشی غیرتهاجمی ، بدون درد و مدرن است .

در کاربردی دیگر ، امواج ایجاد شده توسط دستگاه رادیوفرکانسی با ایجاد شوک لازم جهت تحریک فیبرهای کلاژن به لایه ی درم پوست نفوذ داده می شود که پس از شش ماه ، استحکام ، انعطاف پذیری و تولید مجدد کلاژن موجب رفع چین و چروک پوست می گردد .

روش رادیوفرکانسی برای رفع انواع چین و چروک ، لیفت صورت ، لایه برداری ، برداشتن خال و زگیل ، سفت کردن پوست و لاغری موضعی بسیار موثر می باشد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X