مراحل RF فرکشنال در جوانسازی پوست

مراحل RF فرکشنال در جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل RF فرکشنال در جوانسازی پوست

فرآیند جوانسازی پوست باید با اعمال تاثیراتی بر روی لایه ی میانی پوست ( درم ) ایجاد شود زیرا درم با رشته های کلاژن و الاستین خود که در اثر عوامل مختلف آسیب می بینند ،مسئول استحکام و قوام پوست می باشد . از جمله روش های نوین و بسیار تاثیرگذار در جوانسازی پوست ، روش RF فرکشنال می باشد که در این مقاله مراحل انجام آن در جوانسازی پوست شرح داده می شود .

با ایجاد تاثیرات مثبت بر روی درم و ایجاد قوام در آن ، افتادگی و چین و چروک لایه ی سطحی پوست (اپیدرم ) برطرف می گردد و پوست به طور موثری جوان و شاداب خواهد شد .

دستگاه آر اف فرکشنال ، سوزن های بسیار ظریفی را وارد پوست درم ( لایه ی میانی ) کرده و با ایجاد گرما در این بخش موجب کلاژن سازی جدید و انقباض کلاژن های قدیمی می گردد ، با لیفتینگ بدون جراحی توسط آر اف فرکشنال ، در نهایت درمان افتادگی و چین و چروک های پوست حاصل می گردد .

از آر اف فرکشنال جهت لیفت ابرو و درمان افتادگی پلک نیز استفاده می گردد .

 مراحل RF فرکشنال

در روز مراجعه جهت درمان ، باید پوست تمیز و عاری از هر گونه آرایش و مواد دیگر باشد ، مردان با صورتی اصلاح شده باید مراجعه کنند .

ابتدا متخصص پوست ، ناحیه ی تحت درمان را با کرم های بی حس کننده ی موضعی ، بی حس نموده و پس از نیم ساعت ، محل مورد نظر استریل می گردد ، انجام روش آر اف فرکشنال جهت جوانسازی پوست و رفع عوارض آن بسته به محل تحت درمان بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد .

به منظور جلوگیری از انتقال هر گونه بیماری ، برای هر فرد مراجعه کننده از یک سری یا تیپ دستگاه استفاده می شود .

پس از اعمال روش آر اف فرکشنال ، پوست موضع تحت درمان با کمپرس سرد خنک و تسکین داده می شود .

کرم ترمیم بعد از کمپرس سرد نیز به بهبود التهاب کمک می کند .

تغییرات اعمال شده بر روی پوست پس از طی مراحل RF فرکشنال ، حدود ۲ الی ۳ هفته پس از جلسه ی درمان بوده و بعد از حدود ۳ ماه نیز به حداکثر می رسد .

تعداد جلسات درمانی با آر اف فرکشنال ، با توجه به هدف درمانی و شدت عارضه پوست متفاوت خواهد بود ، ۱ الی ۳ جلسه ی با فاصله ی یک ماهه جهت لیفت پوست بسیار مناسب است .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X