روش های رفع چروک صورت با جوانسازی پوست

روش های رفع چروک صورت با جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع چین و چروک با انواع روش های جوانسازی پوست

رفع چروک صورت ، گردن و دست ها در هر سن و سالی ، موجب جوانسازی پوست و زیبایی فرد می گردد ، از این رو افراد در سنین مختلف با مراجعه به مراکز و کلینیک های تخصصی پوست و مو می تواند به روشی موثر و تخصصی ، چین و چروک های آزار دهنده را از بین ببرند .

با از بین رفتن و کاهش چین و چروک ها ، پوست فرد به طور قابل ملاحظه ای جوان و شاداب خواهد شد .

چه روشهایی برای رفع چروک صورت وجود دارد؟

چین و چروک های ایجاد شده در قسمت های مختلف صورت بیشتر از چروک های گردن و دست ها مورد توجه قرار دارند ، از این رو ، افراد بیشتر برای درمان چروک های صورت به کلینیک های تخصصی مراجعه می کنند .

جهت رفع چروک صورت با انواع روش های جوانسازی پوست ، می توان از روش های تخصصی و موفقی چون ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق مزوتراپی ، تزریق چربی ، سلول های بنیادی ، میکرونیدلینگ ، هایفوتراپی ، لیفتینگ پوست ،میکرو درم ابریژن و غیره استفاده نمود .

در برخی افراد به دلیل عمق چین و چروک ها ، از دو روش به طور همزمان و ترکیبی جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب تر در از بین بردن چروک های پوست استفاده می گردد .

با توجه به عمق چین و چروک ها و شرایط پوستی فرد ، پزشک متخصص بهترین و موثرترین روش درمان را انتخاب خواهد کرد .

جوانسازی پوست با از بین بردن چین و چروک های صورت به کمک تزریقات چربی ، ژل ، بوتاکس و مزوتراپی ، به طور موقت خواهد بود و فرد پس از مدتی باید ، به تکرار جلسات درمانی بپردازد .

در روش میکرونیدلینگ ، با ایجاد محرک مکانیکی ، کلاژن سازی و تولید الاستین که اجزای تشکیل دهنده ی پوست هستند ، به طور ریشه ای تقویت شده و سبب بازسازی پوست و رفع چین و چروک های آن می گردد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X