هزینه رادیوفرکانسی برای جوانسازی پوست

هزینه رادیوفرکانسی برای جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه رادیوفرکانسی برای جوانسازی پوست

رادیوفرکانسی (RF) ، روشی نوین و کم عارضه جهت رفع مشکلات و عوارض پوستی ، به کمک امواج رادیویی است . با پرداخت هزینه رادیوفرکانسی می توان چین و چروک های صورت را برطرف نمود و لیفتینگ پوست را انجام داد .

روش rf درمان چین و چروک صورت و سستی پوست است که تقریبا بدون درد و بیهوشی،سوزن و جراحی بیمار می تواند  در طی یک ساعت این عمل زیبایی ر ا انجام دهد که نتیجه آن می تواند تا شش ماه طول بکشد. پوست ما بیشترین بخش بدن را تشکیل می دهد. پوست بزرگترین عضو بدن است که به عنوان پوشش بدن عمل می کند. پوست تاثیرات فراوانی بر روی ظاهر کلی فیزیکی بدن دارد. پوست روشن، پوست جوان، پوستی ناخوشایند، امتیاز فوق العاده ای است که ممکن است سایر دارایی های زیبایی خود را برجسته نماید. rf یک روش سفت کننده پوست بدون درد است. این ترکیب ترکیبی از فرکانس رادیویی دو قطبی و انرژی نور است که می تواند پوست را سخت کرده و چین و چروک را حذف کند.این درمان با استفاده از انرژی اولتراسوند است که بافتهای زیر پوست را گرم می کند. و هدف آن سفت کردن پوست شل و کاهش چین و چروک در منطقه ذکر شده است.

لایه برداری و برداشتن خال و زگیل  نیز به کمک رادیوفرکانسی امکان پذیر می باشد .

امواج رادیویی دستگاه رادیوفرکانسی با ایجاد حرارت کنترل شده ای موجب تحریک بافت های تحت درمان می شود در نتیجه کلاژن سازی تحریک می شود ، چربی های اضافه دفع می گردد و یا اینکه آب میانی سلولی به دام افتاده در بین بافت از طریق ادرار از بدن خارج شده و پوست سفت می گردد .

به کمک رادیوفرکانسی (RF) ، پوست شل و افتاده ی روی گونه ها ، فک پایین و ابروها به طور موثری سفت خواهند شد .

از رادیوفرکانسی می توان جهت جوانسازی پوست شکم ، دست ها و پاها نیز استفاده کرد .

جهت سفت نمودن پوست به کمک روش رادیوفرکانسی ، جریان الکترومغناطیسی القا شده به پوست از دستگاه در لایه ی اپیدرم با تولید گرما ، موجب کلاژن سازی و قوام پوست می گردد که در نهایت بافت زیر سطح پوست سفت می گردد .

پزشک متخصص می تواند ، میزان انرژی تولید شده از دستگاه رادیوفرکانسی (RF) را کنترل نماید .

هزینه رادیوفرکانسی و قیمت جوانسازی پوست با RF

اگر چه انجام عمل های جوانسازی پوست در کلینیک های زیبایی همواره با قیمت های متفاوتی انجام می شود اما به طور کلی می توان گفت که ؛ تعیین هزینه رادیوفرکانسی برای انجام جوانسازی پوست ، با توجه به تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، ناحیه ی تحت درمان ، عارضه ی مورد درمان و دستمزد و مهارت پزشک متخصص تعیین می شود . بنابراین هزینه روش RF می تواند متفاوت باشد و برای اطلاع از قیمت، باید با واحد مشاوره کلینیک زیبایی صحبت کنید.

هزینه درمان بستگی به مشاوره ، مناطقی که باید مورد درمان قرار گیرد و مدت زمان درمان بیمار متفاوت خواهد بود. تمام تمرینات ما با یک مشاور متخصص پرستار شروع می شود تا نیازهای بیمار را درک کند. در برخی موارد ممکن است یک درمان جایگزین برایتان مناسب تر از  جراحی باشد.  

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X