آنچه درباره روش رادیوفرکانسی نمیدانید

آنچه درباره روش رادیوفرکانسی نمیدانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه درباره روش رادیوفرکانسی نمیدانید

در شرایط  زندگی امروزی ، به دلیل ایجاد عوارض و مشکلات فراوان در پوست و مو و آن هم در سنین پایین ، استفاده از روش های جدید و کم عارضه که به طور موثری موجب بهبود و درمان مشکلات پوست و مو می گردد بسیار مهم می باشد . روش رادیوفرکانسی ( RF ) در علم پزشکی کاربردهای بسیاری دارد ؛ جوانسازی پوست ، لاغری موضعی ،رفع چین و چروک ، لیفت صورت ، لایه برداری پوست ، سفت کردن پوست صورت ، برداشتن خال و زگیل و... به کمک رادیوفرکانسی انجام می شود.

جهت انتخاب بهترین و موثرترین روش درمانی مشکلات و عوارض پوست و مو باید به طور کامل از جزئیات و تاثیرات روش انتخابی آگاهی داشت ، از این رو به منظور کسب اطلاعات لازم در مورد هر روش انتخابی باید به  طور همه جانبه به مقایسه ی چندین روش پرداخت و از کیفیت و چند و چون روش انتخابی مطلع گردید .

مزیت روش رادیوفرکانسی بر سایر روش های جوانسازی پوست

امروزه استفاده از روش های جدید جهت درمان عوارض مختلف پوستی و لاغری موضعی به دلیل کاهش عوارض احتمالی بیش از پیش مورد توجه قرار دارد .

دستگاه رادیوفرکانسی با استفاده از امواج الکترومغناطیسی به رفع عوارض مختلف کمک می کند .

رادیوفرکانسی بر روی عضلات تاثیری ندارد ، لذا از بین بردن عوارض شدید پوستی مانند چین و چروک های عمیق را نمی توان توسط رادیوفرکانسی از بین برد .

بیشترین تاثیر روش رادیوفرکانسی بر روی افراد ۳۰ تا ۶۰ سال است .

رادیوفرکانسی در ظاهر پوست تغییری ایجاد نمی کند ، لذا لک های پوستی را از بین نمی برد .

تاول ، سوختگی ، اسکار و جوش های گذرا از جمله عوارض احتمالی استفاده از روش رادیوفرکانسی است .

استفاده از تاثیرات مختلف رادیوفرکانسی در زنان باردار ، افراد دارای باتری در قلب ، افراد دارای پروتز فلزی در بدن و افراد دارای بیش از دو ایمپلنت در بدن ممنوع است .

رادیوفرکانسی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) نیز قرار دارد .

در کاربردهای فراوان درمانی رادیوفرکانسی به هیچ گونه برش ، جراحی و بیهوشی نیاز نیست . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X