لاغری با لیپوماتیک پهلو و شکم

لاغری با لیپوماتیک پهلو و شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لاغری با لیپوماتیک پهلو و شکم

ایجاد اندامی متناسب و زیبا در گرو داشتن شکمی صاف و پهلوهای بدون چربی اضافی است. در افراد مختلف با اندام های گوناگون ، شکم و پهلو تاثیر بسیار زیادی در زیبایی اندام دارد ، لذا حل مشکل چاقی و چربی زائد در این نواحی به دغدغه ای برای افراد در سنین مختلف  تبدیل شده است. استفاده از رژیم های سخت و ورزش در رفع این مشکل در دراز مدت می تواند کارساز باشد اما اشخاصی که خواهان لاغری و بهره مندی از اندام متناسب در کوتاه ترین زمان ممکن هستند ، روش انتخاب جراحی بهترین پیشنهاد برای آنها خواهد بود. در جراحی های زیبایی جهت برطرف نمودن چربی های اضافه ، شیوه های مختلفی وجود دارد اما یکی از پیشرفته ترین متدهای روز پزشکی دنیا ، روش لیپوماتیک پهلو و شکم است.

در روش لیپوماتیک ، در مراکز تخصصی پوست ، جراح زیبایی با کمک دستگاه مخصوص لیپوماتیک ، با ایجاد بیحسی موضعی و یک سوراخ ریز ، لوله ای بسیار کوچک بنام کانولا را جهت تخلیه و مکش چربی ها به نواحی مورد نظر عبور می دهد.

به دلیل عدم آسیب به بافت سلول های چربی در روش لیپوماتیک ، این چربی های تخلیه شده مجددا می توانند به عنوان چربی و فیلر پرکننده جهت حجیم سازی و برجسته سازی گونه ، باسن ، سینه و رفع چروک دست ها و گردن نیز بکار گرفته شوند.

لاغری شکم و پهلو با روش لیپوماتیک

لاغری با روش لیپوماتیک پهلو و شکم بصورت موضعی و غیردائم است ، یعنی با تخلیه چربی ها فرد دچار لاغری و کاهش سایز خواهد شد و کاهش زیادی در وزن خود مشاهده نخواهد کرد و اگر پس از تخلیه چربی های اضافه ، رژیم مناسبی را رعایت نکند ، این چربی ها باز خواهند گشت اما به صورت اولیه نخواهند بود.

پس از تخلیه چربی ها ، جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب فرد می بایست در نواحی شکم و پهلو از گن های مخصوص استفاده نماید.

استفاده از گن مخصوص پس از لیپوماتیک، باعث می گردد تا فشار وارده به لایه های زیرین پوست ، ماهیچه را به پوست دوباره پیوند دهد و ترشحات اضافه را از سوراخ ها خارج گرداند.

استفاده از گن به مدت سه هفته توصیه می گردد.

جهت تخلیه چربی ها با کمک لوله ی کانولا ، سوراخ های ریزی ایجاد خواهد شد که پس چند روز خودبخود خوب می شوند و نیازی به بخیه ندارند.

پس از عمل لیپوماتیک از مصرف نمک زیاد و رفتن به حمام گرم و سونا خودداری کنید تا ورم حاصله از عمل زودتر بهبود یابد.

در این نوع از جراحی بدون بیهوشی بیمار و تنها از طریق بی حسی موضعی اقدام به حذف چربی های نواحی مختلف شکم و پهلو می شود برای بیمارانی که تحمل استفاده از قرص های لاغری و استفاده از روش های زمان بر لاغری را ندارند از لیپوماتیک استفاده می شود در این نوع از جراحی که لاغری موضعی نیز نامیده می شود با استفاده از دستگاه های LPG مکش چربی از مناطق دارای چربی انجام میگیرد. در لیپوماتیک با خرد کردن چربی ها اقدام به مکش چربی جدا شده از طریق این دستگاه می شود

منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X