اثر جوانسازی پوست با لیزر CO۲ چیست؟

اثر جوانسازی پوست با لیزر CO۲ چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

اثر جوانسازی پوست با لیزر CO۲ چیست؟

امروزه روش های درمانی کم عارضه ، بدون درد و راحت تر بیش از روش های جراحی پرهزینه مورد توجه قرار دارند . لیزر فراکشنال آر اف که با نام لیزر CO2 معروف است ؛ با وارد کردن سوزن های بسیار ریزی در پوست و مبادله ی امواج رادیویی باعث تولید گرما در قسمت میانی ( درم ) پوست می گردد که در نتیجه این گرما تولید کلاژن جدید و انقباضات کلاژن های قدیمی را در پی دارد .

لیزر CO2 چیست؟

از لیزرفراکشنال آر اف ، در سفت کردن پوست ، درمان افتادگی و شلی پوست ، بالا کشیدن ابرو ، سفت کردن پوست گردن ، درمان چروک های پوستی ، درمان ترشح بیش از حد چربی پوست، درمان منافذ باز پوستی ، درمان ترک های پوستی ، درمان تعرق بیش از حد زیر بغل ، درمان جوش فعال صورت، درمان اسکارهای آکنه و سفت کردن غبغب و ناحیه ی فک استفاده می گردد ، در واقع به کمک لیزرفراکشنال آر اف بدون جراحی می توان لیفتینگ پوست را به صورت مؤثر انجام داد که تاثیر آن چندین سال دوام خواهد داشت .

در روش لیزر CO2 انرژی گرمایی تنها به لایه درم داده می شود لذا به لایه ی سطحی پوست آسیبی وارد نمی گردد و مشکل سوختگی در پوست ها تیره نیز برطرف می گردد .

روش فراکشنال آر اف باید توسط متخصص پوست که به صورت تخصصی با ساختارهای پوست و عوارض و مشکلات پوست آشنایی کامل دارد ، صورت پذیرد .

اولین تاثیرات ناشی از به کارگیری روش فراکشنال آر اف با تغییرات کلاژن ۳ هفته پس از جلسه درمان آغاز می شود و نتیجه نهایی حاصل از آن نیز حدود ۳ ماه بعد به حداکثر خواهد رسید .

تعداد جلسات درمانی با استفاده از فراکشنال آر اف در جهت جوانسازی پوست ؛ بسته به هدف درمانی و شدت عارضه ایجاد شده بر روی پوست متفاوت خواهد بود.

با کمک فراکشنال آر اف ؛ جذب داروهای موضعی بهتر خواهد بود  و می توان از فراکشنال آر اف در دوران شیردهی نیز استفاده کرد .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X