مزایای روش های جوانسازی پوست غیرتهاجمی

مزایای روش های جوانسازی پوست غیرتهاجمی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای روش های جوانسازی پوست غیرتهاجمی

در شرایط زندگی امروزه حتی در سنین پایین به دلایل مختلفی چون آلودگی هوا و تغذیه ی نامناسب ، استفاده بیش از حد مواد غذایی آماده و ...  پوست صورت و بدن دچار عوارض و مشکلات متعددی می گردد که به روش های موثر جوانسازی پوست و زیباسازی پوست نیاز خواهد داشت . روش هایی مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد ؛ لیفتینگ صورت ، تزریق ژل ، لیزر درمانی ، تزریق بوتاکس ، میکرودرم ، تزریق چربی و پیلینگ که روش های جوانسازی پوست غیرتهاجمی می باشند  .

مزیت های شیوه های غیرتهاجمی جوانسازی پوست

● غیرتهاجمی بودن  :

از جمله ویژگی مهم روش های غیرتهاجمی جوانسازی پوست عدم نیاز به جراحی می باشد که این مسئله خود عدم نیاز به بیهوشی و مسائل مربوط به آن ، بستری شدن ، بخیه کردن ، جای اسکار ، دوره ی نقاهت و مراقبت های شدید و دقیق پس از عمل را مرتفع می سازد .

عوارض کمتر :

در روش های غیرتهاجمی جوانسازی پوست به دلیل عدم انجام جراحی ، زخم و بیهوشی که خود تاثیرات سوئی بر سلامت فرد دارد ، عوارض موقت و بسیار کمتری در مقایسه با عمل های جراحی خواهد داشت  .

● مشاهده ی نتیجه ی حاصل :

اگر چه مشاهده ی نتایج کامل از بکارگیری روش های غیرتهاجمی جوانسازی پوست ممکن به چند روز زمان نیاز داشته باشد اما  با استفاده از روش های غیرتهاجمی جوانسازی پوست می توان نتایج اولیه را بلافاصله پس از انجام عمل مشاهده نمود .

● راحتی بیمار پس از انجام عمل جوانسازی پوست :

به دلیل عدم انجام جراحی در روش های غیرتهاجمی جوانسازی پوست ، فرد بلافاصله پس از انجام عمل ، بدون نیاز به گذراندن استراحت در منزل می تواند به فعالیت های روزانه ی خود بپردازد .

● عدم نیاز به مراقبت های شدید پس از انجام عمل :

در روش های غیرتهاجمی جوانسازی پوست ، به دلیل عدم انجام جراحی ، ایجاد زخم  و پانسمان کردن ؛ نیازی به مراقبت خاصی پس از عمل نبوده و به راحتی فرد می تواند با مراقبت های ساده و راحت به نتایج مطلوبی از عمل دست یابد .

● هزینه کمتر :

هزینه انجام عمل های غیرتهاجمی جوانسازی پوست در مقایسه با روش های جراحی به دلیل عدم نیاز به بیهوشی و بستری شدن  بسیار کمتر خواهد بود و طی جلسات لازم فرد می تواند نتیجه ی دلخواه از روش های جوانسازی پوست را بدست آورد . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X