لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لاغری با لیپوماتیک

تجربه بالینی لیپوماتیک – لیپوساکشن ویبر

لیپوساکشن به یکی از محبوب ترین فعالیت های زیبایی شناسی تبدیل شده است. تکنیک لاغری با لیپوماتیک به تازگی برای حل چندین مشکل توسعه یافته است. اصل این عمل توسط انتشار انرژی موج های نوسان که توسط هوای فشرده شده به کانول به وجود آمده است، انجام می شود، بنابراین می تواند گروهی از گلبول های چربی را از میان ببرد. گلبول های چاقی می توانند به راحتی توسط یک لوله استخراج شوند.

در این مطالعه ۴۸ مورد از لیپوساکشن با استفاده از روش لیپوماتیک، از مارس ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳ که در بیمارستان " باندنگ چا" انجام شده است، مورد بررسی قرار می گیرد. ما مقادیری از هموگولوبین، وزن و پیرامون یک محدوده را قبل و بعد از عمل مقایسه کرده و نتایجی به دست آوردیم. علاوه بر این مقادیر محلول نفوذ چربی و بیرون آوردن آن را نیز اندازه گیری کردیم. میزان حجم نفوذ و حجم خارج شده به ترتیب ۲۲۴۱ میلی لیتر و ۱۹۳۵ میلی لیتر بود. به طور متوسط کاهش مقدار هموگلوبین ۰.۸ mg/dl  بود. و میانگین کاهش وزن ۰.۹ کیلوگیرم بود. میانگین متوسط مقدار کاهش سایز ۹.۶ سانتی متر بود که به ترتیب ناحیه شکم،۴.۶ ناحیه ران ۳.۶، و بازو ۳.۵ بوده است. در این جا هیچ عوارض جانبی جدی ای وجود نداشته و بیماران تقریبا با نتیجه گیری از فرم بدن خود راضی بودند.

اثربخشی لیپوماتیک

بیماران در این روش از زمان عمل کوتاه تر، خون ریزی کم تر، تورم و درد کم تر نسبت به دیگر بیمارانی که روش های دیگر را امتحان کرده بودند، بهره مند شدند. علاوه بر این جراحان نیز در زمان کمتری از نتیجه ی بهتر، که احتیاج به فعالیت فیزیکی آنچنانی نداشت و دقت عمل بالا تر بود نیز برخوردار شدند. بر طبق این آمار نتیجه گرفتیم روش لیپوماتیک روشی قابل اعتماد و ایمن در مقایسه با روش های لیپوساکشن معمولی می باشد.

لاغری موضعی با لیپوماتیک

لیپوماتیک آخرین روش لاغری موضعی است که ایمن، موثر و آسان است. در اصل این لیپوساکشن است که توسط یک کانول مکش ویبره انجام می شود. در روش لاغری با لیپوماتیک با یک موتور پنوماتیک به وسیله هوای فشرده، با کانول های حرکتی سه گانه، نوسان، چرخش و لرزش انجام می شود. در نتیجه این سه جنبش، یک مسیر سلیکونی ایجاد می شود (۶۰۰ ارتعاش در دقیقه ) که به بافت ذرات چربی کمک می کند. این اصل اجازه می دهد تا بافت های چربی بدون آسیب رساندن به دیگر بافت ها مانند عضلات، رگ های خونی و اعصاب انجام گیرد و در نهایت پس از یک دوره بهبودی نتیجه ی دلخواه را به دست خواهید آورد.

منبع: کلینیک ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X