لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیپوماتیک شکم

ممکن است شما از دست چربی های انباشه شده در اطراف شکمتان که با ورزش و رژیم از بین نمی روند، کلافه شده باشید. به گفته انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا، لیپوماتیک شکم در حال حاضر محبوب ترین شکل جراحی زیبایی در ایالات متحده است و از سال ۲۰۱۵ به ۳۹۴۶۴۸ روش انجام شده است. در حالی که هیچ راه جادویی برای از بین بردن چربی های شکم وجود ندارد، لیپوماتیک ممکن است راه حلی آسان و راحت باشد. اگر شما جز کسانی هستید که لیپوماتیک را برای از بین بردن چربی های شکمشان در نظر گرفتن، چند نکته است که باید قبل از انجام آن بدانید.

لیپوماتیک شکم چه کار می کند؟

پیری چاقی و چربی های زیادی را با خود به همراه می آورد، همچنین زایمان برای بانوان ممکن است یک رول چربی شکم ناخوشایند را ایجاد کند و البته ژنتیک هم دلیل بسیاری از چاقی هاست. اما وقتی صحبت از لیپوماتیک می شود تمام چربی ها با هم برابر نیستند. چربی هایی که به رژیم و ورزش مقاوم است، معمولا چربی های زیر جلدی هستند که زیر پوست و بالای دیواره عضله شکمی قرار دارد. خبر خوب این است که لیپوماتیک شکم می تواند تمام این چربی ها را حذف کند. لیپوماتیک می تواند محور خود را بازسازی کرده و شکل خود را بهبود بخشد.

لیپوماتیک شکم چه کاری را نمی تواند انجام دهد؟

اگرچه لیپوماتیک به منظور از بین بردن چربی ها استفاده می شود، اما این راه حلی برای از دست دادن وزن نیست. لیپوماتیک بهترین راه حل برای رسوبات چربی است که در مناطق خاص به ویژه اطراف معده، ران ها و باسن متمرکز شده و در برابر ورزش و رژیم مقاوم اند. در این روش شما ممکن است کمی وزن را از دست بدهید، اما احتمالا قابل توجه نیست. لیپوماتیک پوست شل شده را سفت نمی کند. برای تمیز کردن و صاف کردن شکم، لیپوماتیک گاهی اوقات با آبودینوپلاسی همراه است، بنابراین چربی از شکم برداشته می شود، دیوار عضله تعمیر می شود و پوست بیش از حد برداشته می شود.

چه کسی می تواند لیپوماتیک انجام دهد؟

هر پزشک مجاز می تواند این عمل را انجام دهد. اما معمولا توسط جراحان پلاستیک و متخصصین پوست در دفاتر خود با بیهوشی موضعی انجام می شود. هرچند ممکن است با بیهوشی عمومی در بیمارستان نیز انجام گیرد. برای انجام این عمل آموزش خاصی لازم نیست. گرچه بعضی از انجمن های حرفه ای پزشکی آن را توصیه می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X