معجزه ماسک عسل برای روشن شدن پوست

معجزه ماسک عسل برای روشن شدن پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 معجزه ماسک عسل برای روشن شدن پوست

استفاده از ماسک های زیبایی ، موجب پاکسازی پوست به صورت موثر و تقویت و جوانسازی پوست می گردد . ماسک عسل با خواص بی نظیر خود باعث ایجاد تاثیرات موثری در روشن شدن و جوانسازی پوست می شود ، از این رو در این مقاله تعدادی از ماسک های پرکاربرد با عسل برای طرفداران ماسک های زیبایی فراهم شده است .

ماسک های زیبایی تهیه شده در خانه به دلیل تهیه از مواد طبیعی و بدون ماده ی افزودنی  ، بهترین و سالم ترین انواع ماسک صورت هستند .

قبل از استفاده از هر گونه ماسک عسل ، باید صورت از هر گونه مواد آرایشی کاملا پاک گردد ، برای این کار صورت را با آب ولرم و صابون شست و شو دهید و ماسک تهیه شده را با حرکات دورانی نوک انگشتان از اطراف بینی و لب به سمت گونه ها ماساژ داده و پیشانی و چانه را به ماسک عسل پوشانده و اطراف چشم و لب ها را خالی نگه دارید و در نهایت پس از نیم ساعت با آب ولرم ، ماسک را از روی صورت شست و شو دهید .

انواع ماسک عسل

● ماسک عسل جهت شادابی پوست

دو قاشق از آرد جو و عسل را با سه قاشق شیر و  دو قاشق چای خوری پود نعناع مخلوط کرده و به مدت نیم ساعت به صورت بمالید و در نهایت صورت را با آب ولرم شسته و خشک نمایید .

● ماسک عسل جهت ترمیم منافذ پوست

دو قاشق غذا خوری از بادام تلخ و عسل را با هم مخلوط کرده و با دست به صورت ماساژ دهید و پس از نیم ساعت با آب ولرم شست و شو دهید .

با این ماسک سلول های مرده را از صورت جدا کرده و پوست نرم و لطیف خواهد شد .

● ماسک عسل و ماست جهت ایجاد تعادل اسیدی و شادابی پوست

دو قاشق ماست با یک قاشق عسل را مخلوط کرده و به پوست صورت بمالید و پس از نیم ساعت نیز شست و شو دهید

● ماسک سیب و عسل جهت لطافت و از بین رفتن جوش ها

یک سیب را رنده کنید با یک قاشق عسل مخلوط کرده و به مدت نیم ساعت روی صورت قرار دهید . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X