مزایای لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی است که باعث از بین رفتن چربی های اضافه بدن می شود. در این روش ابزاری به نام کانول وارد بدن شده که توسط آن با ارتعاشات خاصی که از خود ایجاد می کند باعث جذب چربی ها می شود. درد ناشی از آن بسیار کم می باشد و خطرات احتمالی هم در این روش، نسبت به روش های دیگر کمتر است؛ به علاوه آنکه مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش های تهاجمی پیکرتراشی از جمله لیپوساکشن بسیار بیشتر است. از این رو روش لیپوماتیک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای لیپوماتیک نسبت به روش لیپوساکشن

مزایای استفاده از آن شامل:

  • امن، موثر و آسان است.
  • در صورت برخورد کانول با بافت های غیر چربی در بدن، سیستم امنیتی فعال دستور توقف آن را می دهد.
  • کم درد و یا بدون درد است.
  • مدت زمان عمل کم است.
  • بهبود سریع
  • قیمت مناسب و ارزان

روش لیپوساکشن اولتراسونیک، به دلیل اینکه از دستگاه های قدیمی استفاده می شود، روشی منسوخ شده به حساب می آید. درد شدیدی در این روش وجود دارد. زیرا شکسته شدن چربی ها در بدن خیلی سریع و با بی رحمی انجام می شود زیرا امواج التراسونیک برای تحریک چربی به امولسیون انتقال می یابند.

این روش شامل ریسک بالایی از عوارض می شود زیرا انرژی اولتراسونیک نه تنها باعث کاهش چربی می شود بلکه می تواند اعصاب، عضلات و رگ های خونی بدن را نیز آسیب برساند و نتیجه خیلی رضایت بخش نیست.

نتایج استفاده از لیپوماتیک

به دلیل آنکه لیپوماتیک بسیار مرطوب است این دستگاه از یک دستگاه کمک هوای فشرده همراه با یک کانول استفاده می کند که به طور خودکار ۳۶۰ درجه چرخش می کند. این حرکت به طور خودکار اجازه می دهد تا چربی و همچنین آسپیریت در همان زمان تحریک شود. این روش بسیار امن و مؤثر است و در صورتی که اقدامات ایمنی بالا در طول عمل صورت پذیرد، خطرات آن به حداقل خواهد رسید.

سیستم عمل لیپوماتیک قابل حمل است، از این رو به جراحان در این زمینه این امکان را می دهد تا نهایت دقت را در فرایند کانتور به کار گیرند.

از این رو در موسسه لیپو لندن، افراد بسیار زیادی هستند که از مزایای لیپوماتیک بهره مند شده اند. این به کار بسیار خوب جراحان که در این حوزه آموزش های لازم را دیده باشند نیز بستگی دارد. مراقبت های بعد از عمل در صورتی که با توجه به آموزه های جراح باشد و جامع و کامل صورت گیرد، به بهبودی سریع بعد از عمل کمک شایانی خواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X