زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل چانه

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل چانه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل چانه

دلایل زیادی برای بهبود فک و چانه وجود دارد؛ برخی از افراد به دلیل افزایش سن و یا مسائلی مثل بیماری، حادثه و یا به صورت مادرزادی دچار نقص در فک و چانه خود هستند و می خواهند آن را ترمیم کنند و برخی دیگر به دنبال این هستند که صورت خود را از آنچه که هست زیباتر کنند. برای زاویه دار کردن صورت هم روش های جراحی وجود دارد و هم روش های غیر جراحی مانند تزریق ژل. تزریق ژل چانه یکی از روش های محبوب برا بهتر کردن ظاهر صورت است که به شکل کم تهاجمی و البته موقتی این کار را انجام می دهد. برای زاویه دار کردن صورت هم می توان تزریق ژل را در نواحی خاصی از فک انجام داد.

روش های زاویه دار کردن صورت بدون جراحی

روش های غیر جراحی برای زوایه دار کردن صورت  عبارتند از: تزریق بوتاکس، تزریق ژل، تزریق چربی و لیفت با نخ. روش تزریق بوتاکس برای کسانی مناسب است که قسمت پایینی صورتشان خیلی پهن است. با تزریق بوتاکس به عضله ی ماستر، پهنای این قسمت از فک تا حدودی کاهش یافته و کشیده تر به نظر می آید. روش های  تزریق ژل و چربی هم  می توانند صورت را زاویه دار کنند. برای زاویه دار کردن صورت و فک عموما ژل یا چربی به نواحی خاصی از فک تزریق می شود. تزریق ژل چانه نیز گاهی اوقات برای خوش فرم کردن چانه مورد استفاده قرار می گیرد و حتی با عث بهبود ظاهر چانه ی عقب رفته می شود. برخی از متخصصان برای نتیجه گیری بهتر  روش های تزریق بوتاکس و تزریق ژل را در کنار هم  انجام می دهند.

 تزریق ژل چانه

تزریق ژل به چانه با اهداف گوناگونی انجام می شود. رفع افتادگی چانه که ناشی از افزایش سن  باشد، رفع چین و چروک چانه ، بهبود شکل چانه و همچنین بهبود حالت عقب رفتگی چانه و خط  فک ضعیف از جمله ی این اهداف و کاربرد ها هستند. امروزه بیشتر از ژل های موقتی برای تزریق در چانه استفاده می شود که عوارض جانبی کمتری دارند. برای تزریق ژل ابتدا پزشک متخصص چهره ی بیمار را برای تخمین میزان ژل مورد نیاز و نواحی تزریق ژل بررسی می کند. برای شروع تزریق نیز ابتدا نواحی تزریق ضد عفونی می شوند و کرم های بی حسی موضعی نیز به نواحی تزریق مالیده می شود تا بیمار درد کمتری را احساس کند. سپس ژل مورد نظر با کمک کانولا و یا سوزن به چانه تزریق می شود. تزریق ژل پروسه زمان بری نیست و فقط  درعرض چند دقیقه انجام می شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X