مرکز لیپوماتیک تهران در سعادت آباد

مرکز لیپوماتیک تهران در سعادت آباد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مرکز لیپوماتیک تهران در سعادت آباد

همراه با مشاوره رایگان

شرایط آب و هوایی، فعالیت کم و مصرف غذاهای سرشار از چربی و قند باعث شیوع یکی از بزرگترین معضلات حال حاضر یعنی چاقی شده است. این معضل اغلب در قسمت اطراف ران و پهلو و شکم اتفاق می افتد. اما امروزه امکان درمان چاقی با جدیدترین روش درمانی یعنی لیپوماتیک اینفراسونیک وجود دارد. این روش که به عنوان یک روش بی خطر و سریع در لاغری و تناسب اندام استفاده می شود بسیار رایج شده است.  درمان چاقی به روش لیپوماتیک در مرکز لیپوماتیک در تهران توسط مجرب ترین و متخصص ترین پزشکان و بهترین دستگاه ها در محیطی آرام و بهداشتی انجام می پذیرد و تناسب اندام و اعتماد به نفس را برای بیماران به همراه می آورد.

لیپوماتیک از آن جهت محبوب شده است که علاوه بر مکانیزم مناسب دستگاه یا همان هوشمندی کانولای دستگاه، عملکرد فوق العاده ای نیز دارد. این روش توانسته است رضایت پزشکان و بیماران را به صورت توأمان به دست آورد.

بهترین لیپوماتیک در تهران

در سال ۱۳۸۸ کلینیک جراحی زیبایی سعادت آباد با هدف فراهم آوردن مجموعه ای از کاملترین و مجهزترین دستگاه ها و بهره گیری از باتجربه ترین متخصصین، به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز به کار کرد و پا در راهی گذاشت که به ایجاد یکی از معتبرترین مراکز جراحی زیبایی و لیپوماتیک در تهران و خاورمیانه ختم شد. این هدف تنها با بررسی و نظارت دقیق مدیران و کارشناسان این مجموعه محقق می شود.

امروزه کلینیک سعادت آباد با بهره گیری از روش های IT نقاط ضعف مجموعه را بر طرف نموده و به ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت و پیشرفته ترین فناوری ها دست یافته است. در این مرکز مراحل درمانی و توصیه های پزشکی لازم به بیماران SMS می شود و تمامی مراقبت های لازم از طریق پیام کوتاه به اطلاع وی می رسد. این روش برای بیان خواسته های بیمار و انتقال آن ها به پزشکان و مدیریت و سایر پرسنل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی مراحل خدمات رسانی توسط مدیریت مجموعه بررسی می گردد و نقوص احتمالی رفع می شود. مراجع تمامی مراحل درمان خود را از مشاوره تا درمان کامل با نظارت و پیگیری کادر کلینیک طی می کند.

منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X