مراقبت های بعد از کاشت ابرو

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

آنچه باید درباره مراقبت های بعد از کاشت ابرو بدانیم

از مراقبت های بعد از کاشت ابرو میتوان به موارد زیر اشاره کرد : ابرو یکی از اصلی ترین عناصر زیبایی صورت محسوب می شود و در صورتی که با مشکل مواجه شود تقریبا نیمی از زیبایی افراد از بین رفته است به همین دلیل است که پس از بروز مشکل بلافاصله به سراغ درمان می روند. نکته قابل توجه این است که در دنیای پیشرفته امروز کاشت ابرو یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد قرار داد تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند. معمولا پزشکان برای کاشت ابرو، ناحیه پشت گوش را به دلیل شباهت به موهای ابرو به عنوان بانک مو انتخاب می کنند و گراف های مورد نیاز را از آن ناحیه برداشت می کنند و در ناحیه مورد نظر می کارند. بعد از عمل چیزی که اهمیت پیدا میکند مراقبت های بعد از عمل کاشت ابرو می باشد که در ادامه به آن میپردازیم. [caption id="attachment_17508" align="aligncenter" width="500"] مراقبت بعد از کاشت ابرو[/caption]

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

همانطور که میدانید به عقیده بسیاری از پزشکان مراقبت بعد از کاشت ابرو بخشی از روند درمان را شامل می شود و باید برای آن اهمیت ویژه ای قائل شوید. از همین رو در این قسمت در نظر داریم به برخی از این مراقبت ها اشاره کنیم:
  • زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید
  • از شستشوی صورت خودداری کنید.
  • 24 ساعت پس از کاشت ابرو از حمام کردن بپرهیزید.
  • فعالیت های سنگین ورزشی را به مدت یک هفته کنار بگذارید.
  • پس از 3 روز میتوانید به روال عادی زندگی خود برگردید.
[caption id="attachment_17507" align="aligncenter" width="640"] مراقبت بعد از کاشت ابرو[/caption]

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

پس از اینکه در رابطه با مراقبت ها توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم مسئله ای که ذهن افراد را به خود مشغول می کند این است که هزینه انجام کاشت ابرو چقدر است؟ در این رابطه باید به شما بگوییم که عواملی همچون پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، روشی که برای کاشت ابرو انتخاب می کنید، هزینه های مربوط به کلینیک، تجهیزات، پرسنل و... در تعیین هزینه دخیل می باشد. همچنین باید در جریان باشید که هر چقدر پزشک مورد نظر در این زمینه متخصص، با تجربه و آگاه به جدیدترین متدهای روز دنیا باشد هزینه انجام عمل افزایش پیدا می کند.
از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X