کاشت ابرو با موهای نازک

کاشت ابرو با موهای نازک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت ابرو با موهای نازک

بهترین محل اهدای مو برای کاشت ابرو

کاشت ابرو با موهای نازک دارای فواید و مضراتی میباشد که دراین مقاله این فواید و مضرات را بررسی مینماییم. مسلما به این مسئله واقف هستید که کاشت ابرو یکی از بهترین راه ها برای درمان ریزش ابرو و سایر مشکلات مربوط به آن می باشد. از همین رو در این راستا باید به شما بگوییم که قبل از اینکه اقدام به انجام این عمل نمایید در رابطه با تمامی اتفاقاتی که در ان رخ می دهد اگاهی پیدا کنید . یکی از آنها تشخیص بهترین محل اهدای مو برای کاشت ابرو می باشد. در واقع پزشک مورد نظر در جلسه مشاوره ای که ترتیب می دهد باید بررسی جامع و کاملی از ناحیه ای که دچار ریزش شده و سایر نواحی انجام دهد، اما به طور معمول ناحیه پشت گوش بهترین ناحیه برای برداشت مو و انتقال به ابرو می باشد. [caption id="attachment_17499" align="aligncenter" width="489"] کاشت ابرو با موی نازک[/caption]

کاشت ابرو با موهای نازک و معایب آن

همانطور که گفته شد پزشکان برای عمل کاشت ابرو با برداشت موهای نازک از ناحیه پشت گوش به عنوان بانک موی افراد استفاده می کنند و گراف های مورد نظر خود را از آنجا برداشت می کنند اما سوالی که به وجود می اید این است که آیا انجام این عمل معایبی را با خود به همراه دارد؟ در این قسمت در نظر داریم به برخی از آنها بپردازیم:
  •  میتواند عفونت هایی را با خود به دنبال داشته باشد

  •  جای زخم آن تا مدت های طولانی باقی می ماند

  •  حساسیت های پوستی را فراهم می آورد.

  •  امکان عدم رویش ابرو و نارضایتی بیمار وجود دارد.

[caption id="attachment_17500" align="aligncenter" width="400"] کاشت ابرو با موی نازک[/caption]

هزینه کاشت ابرو با موهای نازک

مسلما به این مسئله واقف هستید که هزینه های کاشت از جمله عواملی هستند که باعث می شود افراد به سمت عمل کاشت ابرو روی آورند، از همین رو آگاهی از این مسئله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این راستا باید بدانید که عوامل زیادی از جمله پزشک متخصص، روشی که برای کاشت ابرو با مو نازک انتخاب می شود، موقعیت جغرافیایی کلینیک، هزینه های پرسنل، تجهیزات و... در تعیین هزینه های نهایی دخیل هستند. همچنین هر چقدر سطح امکانات در رتبه بالاتری باشد، هزینه تمام شده افزایش پیدا می کند.
از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
 
کلینیک تخصصی کاشت مو ، کاشت ابرو، ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X