بهترین روش های کاشت ابرو

بهترین روش های کاشت ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش های کاشت ابرو

انواع روش های کاشت ابرو کاشت ابرو یکی از بهترین و موثرترین روش هایی است که برای درمان ریزش مو و همچنین سایر مشکلات مربوط به ابرو میتوانید از آن استفاده کنید و همواره نتایج مطلوبی را نیز دریافت نمایید. اما همواره نکاتی وجود دارد که باید به آن آگاه شوید از جمله اینکه انواع روش های کاشت ابرو کدام ها هستند؟ در این زمینه باید بدانید که کاشت ابرو هیچ تفاوتی با کاشت مو ندارد و در آن نیز از روش هایی مانند fit، fue، fut و sut استفاده می کنند و از بانک مو برای برداشت گرافت بهره می برند اما نکته ای که وجود دارد این است که بانک مو برای کاشت مو در اکثر موارد تاحیه پشت گوش می باشد که شباهت بسیار زیادی به ابرو دارد.

بهترین متد کاشت ابروی طبیعی

برای اینکه بتوانید روش های کاشت ابرو را بشناسید و بهترین متد را انتخاب کنید باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه کنید تا او با بررسی هایی که انجام می دهد به این مسئله پی ببرد که آیا شما گزینه ای مناسب برای کاشت ابرو محسوب می شوید؟ آیا شما از بانک مویی قوی و ضخیم بهره مند هستید؟ در این راستا باید در جریان باشید که امروزه استفاده از روش fit جزء پرطرفدار ترین روش های کاشت ابرو می باشد زیرا همواره مزایای زیادی را با خود به دنبال دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

مزایای کاشت ابرو به روش fit

پس از اینکه در رابطه با روش های کاشت ابرو توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم و توانستید روش fit را برای کاشت ابرو انتخاب کنید باید به بررسی این مسئله بپردازید که استفاده از این روش چه مزایایی را میتواند برای شما در پی داشته باشد. این مزایا عبارتند از:
  • درد و خونریزی با خود به همراه ندارد.
  • با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود.
  • هزینه مناسبی را برای بیمار در پی دارد.
  • دوران نقاهت کوتاهی را به دنبال دارد.
  • در کمترین زمان افراد را به نتیجه دلخواه میرساند.
از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
پیوند مو 
ترمیم مو
جوانسازی پوست 
ترمیم ابرو 
پیوند ابرو
اطلاع از قیمت کاشت ابرو
قیمت کاشت مو
پزشک کاشت مو
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X