عوارض چربی های زیر پوستی چیست

عوارض چربی های زیر پوستی چیست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض چربی های زیر پوستی چیست

آیا تجمع چربی زیر پوست خطر دارد

امروزه یکی از روش هایی که افراد برای درمان بسیاری از مشکلات از جمله رفع چین و چروک پوست صورت از تزریق چربی استفاده می کنند. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که تجمع چربی های زیر پوستی میتواند مشکل ساز باشد؟ در این رابطه باید بدانید که پزشکان با توجه به آزمایش ها و بررسی های خاصی که انجام می دهند اقدام به انجام این عمل می کنند و طبق بررسی ها و تحقیقاتی که انجام شده بسیاری از محققان بر این عقیده اند که در صورتی که افراد از چربی بدن خودشان برای انتقال به سایر نقاط استفاده کنند هیچ مشکلی را برای آنها به همراه نخواهد داشت.

درمان چربی های زیر پوستی

علاوه بر اینکه افراد از تزریق چربی برای درمان بسیاری از مشکلات خود استفاده می کنند. بسیاری از افراد در جامعه حضور دارند که به دلیل چربی بیش از حد در بدن آنها، چربی های زیر پوستی به صورت یک کیست و غده نمایان می شود تا افراد به خود آیند و فکری برای درمان آنها کنند. از همین رو باید بدانید که برای درمان این مشکل میتوانید به سراغ استفاده از روش هایی همچون لیپوساکشن و یا لیزر لیپولیز بروید و از شر این مشکل خلاص شوید اما نکته ای که وجود دارد این است که به دلیل عدم ایجاد برش در ناحیه مورد نظر امکان بازگشت آنها در آن ناحیه وجود دارد. و حتی مشاهده شده که افراد پس از گذشت چند ماه دوباره مجبور به انجام این عمل می شوند.

علائم چربی های زیر پوستی چیست؟

یکی از مهمترین مسائلی که در رابطه با چربی های زیر پوستی وجود دارد این است که افراد بتوانند علائم آن را بشناسند و آن را تشخیص دهند از همین رو در این قسمت در نظر داریم تا به معرفی علائم و نشانه های آن بپردازیم تا افراد آگاهی بیشتری داشته باشند.
  • در زیر پوست قرار میگیرد.
  • بسیار نرم بوده و خمیری شکل می باشد.
  • با فشاری اندک قابلیت جابجایی دارد.
  • در ابتدا کوچک می باشد اما با توجه به قابلیت رشد، بزرگ می شود.
  • در بسیاری از مواقع دردناک می باشد.
برای دریافت جوانسازی پوست  و استعلام جوانسازی پوست  و مشاوره رایگان، می توانید با شماره 22221000 تماس حاصل فرمایید. مشاوران کلینیک ایران نوین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X