لیپوماتیک و خط زایمان

لیپوماتیک و خط زایمان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیپوماتیک و خط زایمان

هنگامی که زنان در دوران بارداری به سر می برند ، پوست عضلات و شکم آنها به منظور ایجاد فضای کافی برای رشد جنین کشیده می شود که در برخی از این زنان پس از زایمان پوست به حالت اولیه قبل از زایمان برمی گردد اما در برخی دیگر پوست پس از زایمان شل شده و چربی انباشته شده در اثر افزایش وزن دوران بارداری با رژیم و ورزش نیز از بین نمی رود ، در اثر شل شدگی و افتادگی پوست خطوط و ترک های بسیاری پس از زایمان ایجاد می گردد ، برای درمان و برطرف نمودن چربی های اضافه ، خطوط و ترک های پس از زایمان می توان از روش لیپوماتیک خط زایمان جهت حذف موضعی چربی ها و شل شدگی پوست و خطوط استفاده نمود .

در دوران پس از شیردهی به دلیل کاهش حجم اضافی ناشی از تولید شیر، در سینه زنان نیز با ترک هایی مشابه با ترک های روی شکم بعد از زایمان مواجه خواهیم بود. لیپوماتیک روشی مناسب جهت حذف موضعی چربی های اضافی نواحی مختلف بدن است .

با این روش می توان به صورت اصولی و علمی چربی های انباشته شده پس از دوران بارداری را به طور موثری حذف نمود، با تخلیه ی این چربی ها، در صورتی که پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست نداده باشد، خطوط و چروک های ناشی از زایمان نیز به طور قابل ملاحظه ای برطرف خواهند شد و پوست شکم سفت و خطوط محو خواهند شد.

مزایای روش لیپوماتیک

روش حذف چربی های موضعی توسط لیپوماتیک یک روش بدون عارضه ،سریع و بدون بازگشت خواهد بود .

در روش لیپوماتیک نیروی فشاری هوا با ایجاد ارتعاشات مختلف در لوله ای مخصوص به نام کانولا ، باعث جدا سازی چربی از بافت بدن و تخلیه ی آن می گردد .

لوله کانولا با ایجاد سوراخ های ریزی به قطر سه تا شش میلی متر در بدن به داخل چربی نفوذ کرده و باعث تخلیه بافت سالم چربی ها می گردد .

به دلیل خارج شدن سلول های سالم بافت چربی در روش لیپوماتیک، می توان از این چربی های تخلیه شده جهت حجیم سازی و برجسته گی دیگر اندام ها و رفع چروک های دست، صورت و گردن استفاده نمود .

لیپوماتیک، متدی جدید است که متخصصان با اطمینان کامل توسط این روش چربی ها را تخلیه نموده و این روش تأییدیه سازمان FDA را نیز دارد.

لاغری موضعی با روش لیپوماتیک می تواند برای نواحی مختلفی از بدن همچون شکم، پهلو، ران، باسن و حتی ساق پا و صورت و گردن نیز به کار گرفته شود .

به دلیل جمع شدگی پوست پس از تخلیه ی چربی ها با روش لیپوماتیک، در زنان باردار بهتر است ۳ ماه پس از زایمان این روش استفاده گردد .

 لیپوماتیک خط زایمان با بیحسی موضعی بدون برش و جراحی و نیاز به بخیه زدن انجام می شود .

تورم و کبودی پس از لیپوماتیک چربی ها ، طی چند روز بر طرف خواهد شد و استفاده از گن های مناسب به مدت دو الی سه ماه باعث سفت شدگی و از بین رفتن ترک های ناشی از چاقی موضعی می گردد .

منبع: کلینیک تحصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X