آیا کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو خطر دارد؟

آیا کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو خطر دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو خطر دارد؟

مراقبت های بعد از کاشت مو

با اطمینان میتوان گفت که ریزش مو و یا کم پشت شدن آنها یکی ازبدترین اتفاقاتی است که افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند و با اطمینان میتوانگفت که پس از بروز آن سعی در درمان آن با استفاده از روش های مختلف هستند. کاشت موکه امروزه یکی از بهترین روش های موجود می باشد به روش های مختلفی انجام می شود کهانتخاب آنها به پزشک مربوطه مرتبط است. اما همواره به مراقبت هایی احتیاج دارد. ازجمله مراقبت های بعد از کاشت مو به عدم کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو اشاره کرد. همچنین استراحت و عدم رفتن به حمام به مدت سه روز و همچنین پرهیز از انجام ورزش های سنگین از سایر مراقبت ها می باشد.

کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

همانطور که گفته شد یکی از راه های مراقبت از مو بعد از کاشت مو عدم استفاده از کلاه می باشد. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که چرا کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو می تواند خطرناک باشد؟ در واقع هنگامی که شما عمل کاشت موانجام می شود دلمه هایی بر روی سر ایجاد می شود و وقتی کلاه بر روی سر قرار میگیرد میتواند باعث گرم شدن و در نتیجه ترکیدن آنها شود و این مسئله در نهایت باعث بروزعفونت هایی بر روی پوست سر می شود. از همین رو پزشکان همواره توصیه های اکیدی نسبت به مراقبت های بعد از کاشت مو دارند زیرا این مراقبت ها را بخشی از درمان می دانند و رسیدن به نتیجه دلخواه می دانند.

اهمیت مراقبت های پس از کاشت مو

همانطور که گفته شد پزشکان به مراقبت های بعد از کاشت مو اهمیت بسیارزیادی می دهند و همواره در صدد آن هستند تا بیماران را مجبور به انجام ان کنندزیرا در غیر اینصورت هیچ تضمینی برای رسیدن به نتیجه مطلوب وجود ندارد. در واقع پزشکان بر این عقیده هستند دوران نقاهت یکی از پر اهمیت ترین بخش های عمل جراحی زیبایی محسوب می شود و باید بسیار با دقت طی شود و کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو یکیاز مواردی است که همواره پزشکان تاکید دارند انجام نشود.


کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X