آیا عفونت بعد از لیپوماتیک حتمی است؟

آیا عفونت بعد از لیپوماتیک حتمی است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا عفونت بعد از لیپوماتیک حتمی است؟

عوارض لیپوماتیک شکم

بسیاری از افراد برای اینکه به اندامی زیبا و متناسب دست پیدا کنند به سراغ انجام عمل های زیبایی می روند یکی از راه هایی که پیش روی آنها قرار دارد استفاده از روش لیپوماتیک می باشد. در این راستا باید بگوییم که نکات زیادی در رابطه با این مسئله وجود دارد اما تاکنون به این نکته توجه کرده اید که احتمال عفونت بعد از لیپوماتیک وجود دارد؟ در رابطه با این سوال باید بگوییم که لیپوماتیک به طور ذاتی عوارضی را برای بیمار به همراه ندارد اما در صورتی که مراقبت های لازم صورت نگیرد بروز برخی از مشکلات حتمی است از همین رو نیاز است که به توصیه پزشکان توجه شود.

احتمال عفونت بعد از لیپوماتیک

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین سوالاتی که بیماران مطرح می کنند و همواره نسبت به آن نگرانند عفونت بعد از لیپوماتیک می باشد. در این راستا باید بگوییم نیازی نیست نگرانی از این بابت داشته باشید زیرا دستگاه هایی که پزشکان مورد استفاده قرار می دهند کاملا استریل شده می باشد و تمامی نکات بهداشتی در آن رعایت می شود. اما برخی از افراد کلینیک مناسبی را برای انجام این عمل انتخاب نمی کنند در نتیجه احتمال بروز عفونت در آنها بالا می رود. اما نکته ای که بسیار باید به آن توجه شود این است که افراد همواره با عوارضی همچون تورم، درد، کبودی مواجه خواهند شد که امری عادی بوده و پس از مدتی از بین می رود.

تجویز آنتی بیوتیک بعد از لیپوماتیک

وقتی افراد با کمک آنتی بیوتیک در نظر دارند تا از شر مشکل چاقی و اضافه وزن خود خلاص شوند یکی از روش های مورد استفاده لیپوماتیک می باشد. اما همانطور که گفته عفونت بعد از لیپوماتیک یکی از سوالات و نگرانی هایی است که افراد مطرح می کنند. در این راستا باید بگوییم اکثر پزشکان برای اینکه این نگرانی را در افراد کاهش دهند قبل از انجام عمل جلسه مشاوره ای را با آنها برگزار می کنند و از طرفی دیگر با تجویز آنتی بیوتیک کمک می کنند تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود و همچنین نگرانی افراد از این بابت تا حد زیادی کاهش پیدا کند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X