لیزر سفت شدن پوست شکم پس از روشهای لاغری سریع

لیزر سفت شدن پوست شکم پس از روشهای لاغری سریع

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر سفت شدن پوست شکم پس از روشهای لاغری سریع

روش های لاغری سریع که با  لیپوساکشن چربی های بدن به همراه دستگاه های لیزری همزمان چربی های اضافه بدن را از آن خارج می نمایند در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند و افرادی که قصد استفاده از این روش ها را دارند در مورد شل شدگی و افتادگی پوست شکم خود پس از کاهش وزن بسیار نگران می باشند که برای رفع این مشکل از انواع لیزرها استفاده می شود اما لیزر سفت شدن پوست شکم پس از روشهای لاغری سریع چه لیزری می باشد.

لیزر سفت شدن پوست

لیزر سفت شدن پوست که جهت جلوگیری از افتادگی پوست همزمان با لیپوساکشن چربی ها انجام می گیرد یا بعد از انجام ساکشن و خارج کردن چربی های اضافه از بدن نقش زیادی در حفظ استحکام پوست بعد از کاهش چربی ها خواهد داشت و شکل و فرم بدن در ناحیه شکم را حفظ می نماید و با تحریک پوست به کلاژن سازی لیفت و کشیدن پوست را صورت خواهد داد که در این زمینه می توان از لیزر هایی مانند RF نام برد.

لیزر RF

لیزر رادیوفرکانسی یا همان RF لیزری می باشد که امواج رادیویی با فرکانس بالا دارد و با عبور این امواج از سطح پوست مولکول های دو قطبی بدن به چرخش در خواهند آمد و با تحریک پوست در فیبروبلاست های آن کلاژن سازی و الاستین که پروتئینی ضروری برای حفظ حالت ارتجاعی پوست می باشند بیشتر تولید خواهند شد و در نتیجه ماهیچه های شکم انقباض پیدا خواهند کرد و پوست شکم  استحکام  و انعطاف پذیری لازم را باز خواهد یافت و پس از کاهش وزن دچار شل شدگی و افتادگی نخواهد شد. در روش لیزری RF اگر تنظیم امواج دستگاه در عمق مناسبی صورت بپذیرد هیچ آسیبی به سطح پوست شکم وارد نخواهد شد و امواج گرمایی دستگاه یک فاز التهابی ایجاد می کنند که طی آن تولید کلاژن در پوست شکم افزایش خواهد یافت که ممکن است لیفت پوست تا چند ماه پس از لیزر درمانی نیز ادامه داشته باشد. لیزر سفت شدن پوست از هر نوعی که باشد با تولید گرما در پوست روند تولید کلاژن در پوست را افزایش خواهد داد و از این طریق پوست شکم و سایر نقاط بدن بعد از لاغری سریع نه تنها دچار شل شدگی نخواهند شد بلکه صاف و سفت باقی خواهند ماند و تمام انرژی لیزر برای لیفت بهتر پوست به کار گرفته می شود بدون انکه به سطح پوست آسیبی وارد گردد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X