لیپوماتیک؛ لیپوساکشن امن

لیپوماتیک؛ لیپوساکشن امن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیپوماتیک؛ لیپوساکشن امن

روش های مختلفی جهت کاهش چربی های اضافه و ایجاد تناسب اندام دلخواه افراد وجود دارد، از رژیم و ورزش های سنگین گرفته تا روش های جراحی مدرن که هر کدام از این روش ها دارای مزایا و معایبی هستند . اما آنچه که پس از ایجاد لاغری با هر کدام از این روش های اهمیت دارد، حفظ تناسب اندام و عدم بازگشت چاقی می باشد . یکی از روش های بسیار سریع و ایمن از بین بردن چربی های نواحی مختلف بدن، روش لیپوماتیک یا همان لیپوساکشن امن می باشد .

پس از حذف چربی موضعی نواحی مختلف بدن، رعایت اعتدال در رژیم غذایی به عدم بازگشت این چربی های اضافه باید منجر شود و گرنه  لاغر شدن با هر روش، پس از مدتی به دلیل  مصرف کالری بیش از حد، باز خواهد گشت .

در روش لیپوماتیک مانند لیپوساکشن چربی های اضافه توسط یک دستگاه مخصوص ساکشن یا مکیده می شود و از بدن تخلیه می گردند .

در واقع لیپوماتیک آخرین تکنولوژی پیشرفته ی به کار رفته در حذف چربی های موضعی بدن است.

چرا لیپوماتیک را لیپوساکشن امن می نامند؟

در این روش ، به کمک دستگاه لیپوماتیک که مورد تایید سازمان دارو و غذای آمریکا نیز می باشد ، چربی ها با حجم بالا در تمام نواحی بدن به طور بی خطر و ایمن به بیرون از بدن ساکشن می شوند .

با کمک روش لیپوماتیک در فرد تغییر سایز حاصل می گردد و هدف کم کردن وزن نیست ، زیرا چربی های تخلیه شده به دلیل تجمع در ناحیه ای خاص خارج می شوند و این چربی ها وزن زیادی ندارند .

با بیحسی موضعی ، بدون درد و جراحی حجم زیادی از سلول های چربی به کمک روش لیپوماتیک در یک جلسه از طریق یک وسیله به نام کانولا با حرکات ارتعاشی شکسته و به آرامی از بدن تخلیه خواهند شد .

در روش لیپوماتیک هوای فشرده ی دستگاه با سه حرکت نوسانی ، چرخشی و ارتعاشی کانولا را وادار به تخلیه سلول های چربی بدون آسیب به عضلات ، رگ های خونی و اعصاب می کند .

با این روش ایمن، چربی های تخلیه شده دارای بافتی سالم هستند که می توان از آنها جهت به عنوان فیلر مناسب برجسته سازی دیگر اندام های بدن مثل گونه ، سینه یا باسن استفاده نمود .

از بین بردن چروک نواحی مختلف صورت ، گردن و دست ها به کمک چربی های سالم تخلیه شده در روش لیپوماتیک نیز می توان استفاده نمود .

چربی های تخلیه شده در روش لیپوماتیک یا لیپوساکشن امن دارای بافت سالم تری از چربی های تخلیه شده در روش لیپوساکشن هستند .

در روش لیپوماتیک به دلیل استفاده از سه حرکت ارتعاش ، نوسان و چرخش لوله ی کانولای دستگاه و عدم آسیب به عضلات، رگ های خونی و عصبی در این روش شاهد یک لاغری موضعی بی خطر و ایمن هستیم . منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X