عوارض، هزینه و قیمت اولترازد ران

عوارض، هزینه و قیمت اولترازد ران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض، هزینه و قیمت اولترازد ران

افرادی که به اضافه وزن و چاقی دچار می گردند به دلیل عدم اعتماد به نفس  پشتکار و اراده کافی برای گرفتن رژیم و ورزش را ندارند و به دلیل انباشته شدن چربی ها طی چندین سال طولانی چربی ها نیز در برابر رژیم و ورزش کردن از خود مقاومت نشان می دهند بنابراین این افراد برای ایجاد لاغری در اندام خود چاره ای جز استفاده از جراحی لاغری را نخواهند داشت، یکی از روش های لاغری جدید جراحی اولترازد می باشد که این جراحی قابلیت اجرا در تمام نواحی مختلف بدن را دارد اما عوارض، هزینه و قیمت اولترازد ران چه میزان می باشد.

اولترازد ران

در روش جراحی اولترازد ران دستگاه اولتزاد برای متلاشی کردن سلول های چربی ران از امواج مافوق صوت استفاده میکند تا سلول های چربی بر اثر گرمای امواج دستگاه به حالت مایع تبدیل شوند که قسمت زیادی از این چربی ها از طریق روش ساکشن از بدن خارج می گردند و قسمتی نیز از راه ادرار توسط بدن دفع خواهند شد. استفاده از روش اولترازد برای کسانی که شاخص توده بدنی آن نرمال است و اضافه وزن آنها چندان زیاد نمی باشد روش مناسبی برای لاغری خواهد بود و افرادی که از این روش استفاده می نمایند باید با ورزش کردن و رعایت رژیم غذایی سالم و مناسب به تناسب اندام متمایل باشند ، در روش اولترازد به دلیل تحریک فیبروبلاست های پوست توسط امواج دستگاه تولید کلاژن در پوست افزایش پیدا می کند و بعد از جراحی پوست نه تنها شل و افتاده نخواهد شد بلکه سفت و محکم خواهد بود و استحکام لازم را خواهد داشت.

عوارض اولترازد ران

استفاده از روش اولترازد برای رفع چربی بدن مانند هر جراحی که در بدن ایجاد می گردد با عوارضی مانند درد در برش های جراحی ، خطر عفونت، خونریزی، کبودی ، تورم و بی حسی پوست همراه خواهد بود که تجربیات و تخصص جراح و تنظیم صحیح امواج تا حدی از بروز این عوارض جلوگیری خواهد کرد یا عوارض را کم و کنترل خواهد کرد.

هزینه و قیمت اولترازد ران

هزینه و قیمت اولترازد ران به حجم چربی های ران، دستمزد متخصص، تعرفه کلینیک بستگی دارد، از بین بردن چربی های اضافه ران گرچه در اغلب اوقات با یک جلسه درمان صورت می گیرد اما در زمانی که حجم چربی ها بسیار زیاد باشد به چند جلسه درمان نیاز خواهد بود که تعداد این جلسات در تعیین هزینه اولترازد ران تاثیر خواهد داشت. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X