لیزر درمانی در مردان چه کاربردی دارد؟

لیزر درمانی در مردان چه کاربردی دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر درمانی در مردان چه کاربردی دارد؟

موهای زائد روی ظاهر افراد تاثیر گذار هستند و بعضی ها از داشتن چنین موهایی احساس ناراحتی می کنند. برای از بین بردن موهای زائد بدن روش های مختلفی را می توان به کار گرفت. شیو کردن، وکس کردن و یا استفاده از کرم ها و پودر های موبر روش های رایجی هستند اما لیزر کردن موهای زائد هم این روز ها بسیار باب شده و در اغلب موارد تاثیر قابل توجهی در رفع موهای زائد دارد. لیزر درمانی در مردان نیز با هدف از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن کاربرد دارد. برخی از آقایان به دلیل انجام ورزش های حرفه ای، برخی ها با هدف زیبایی و برخی دیگر برای خلاصی از دست موهای زیر پوستی تمایل به لیزر کردن موهای زائد خود دارند.

بیشترین نواحی هدف لیزر درمانی در مردان

لیزر برای رفع موهای زائد نواحی مختلفی از بدن مانند سینه، پشت گردن، کمر، گوش، نواحی زائد ریش و ...  در مردان کاربرد دارد. هر چند که لیزر تمامی موهای زائد بدن برای مردان امکان پذیر است و این روزها افراد مختلف با هدف حذف موهای زائد نواحی مختلفی از بدن خود به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند اما به نظر می رسد در ایران نواحی  پشت گردن، سرشانه ها و کمر بیشترین نواحی هدف لیزر درمانی هستند. در مورد  موهای صورت نیز این روز ها که ریش گذاشتن عادت مرسومی شده است، لیزر کردن موی صورت با هدف مرتب کردن خط ریش ها طرفداران زیادی دارد.

لیزر موهای زائد بدن مردان

لیزر درمانی در مردان و زنان با هم فرق نمی کند اما از آن جایی که مردان موهای ضخیم تری دارند و تا حدودی پوستشان تیره تر است، بهتر است احتیاط بیشتری صورت گیرد. برای رفع موهای زائد به کمک لیزر دستگاه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول افرادی که به کلینیک های زیبایی جهت لیزر موهای زائد خود مراجعه می کنند، ابتدا مورد معاینه قرار می گیرند تا بر اساس وضعیت پوست و مویشان مناسب ترین دستگاه لیزر برای آن ها مشخص شود. به طور معمول مردان با گذراندن 1 الی 2 جلسه لیزردرمانی کاهش محسوس موهای زائد خود را احساس می کنند؛ تکمیل دوره درمان نیز معمولا در 4 الی 6 جلسه امکان پذیر است. البته گاهی اوقات بنا به وضعیت موی افراد و تکنولوژی به کار رفته در دستگاه موی لیزر مورد استفاده، ممکن است تعداد جلسات بیشتری برای نتیجه گیری از لیزر موهای زائد بدن لازم باشد. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X