لیزر IPL زیر بغل چند جلسه است؟

لیزر IPL زیر بغل چند جلسه است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر IPL زیر بغل چند جلسه است؟

رفع تیرگی زیر بغل با IPL

همانطور که میدانید امروزه لیزر نقش بسیار زیادی در جامعه و زندگی انسان ها ایفا می کند و تقریبا می توان گفت که جایگاه بسیار خوبی را نیز را برای خود در نظر گرفته است. دستگاه های لیزر بسیار زیادی به دنیا معرفی شده است اما تاکنون در رابطه با لیزر IPL زیر بغل چیزی شنیده اید؟ در واقع این لیزر میتواند علاوه بر اینکه شما را از شر موهای زائد خلاص کند، منجر به رفع تیرگی برخی نقاط مانند زیر بغل و همچنین کشاله ران شود. اگر در نظر دارید که از این دستگاه استفاده کنید باید نسبت به تمامی موارد و البته نکاتی که در رابطه با آن وجود دارد آگاهی پیدا کنید. در ادامه به بررسی این مسئله میپردازیم با ما همراه باشید.

تعداد جلسات لیزر IPL زیربغل

وقتی تصمیم میگیرید که از لیزر IPL برای رهایی از شر موهای زائد و همچنین رفع تیرگی زیر بغل استفاده کنید باید بدانید که هر کدام از نواحی که برای لیزر در نظر میگیرد تعداد جلسات مشخصی را برای درمان در نظر میگیرند. اگر بخواهیم به لیزر IPL زیر بغل اشاره کنیم باید بدانید که این لیزر چیزی حدود 6 الی 8 جلسه به طول می انجامد و برای سایر نواحی بدن حتی تا 12 جلسه نیز ادامه پیدا خواهد کرد. از همین رو قبل از اینکه به سراغ انجام این لیزر بروید جلسه ی مشاوره ای را با پزشک مورد نظر ترتیب دهید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید و همچنین نکات مهم را از او بپرسید و با آگاهی لازم به سراغش بروید.

هزینه لیزر IPL چقدر است؟

دقت داشته باشید لیزر IPL زیربغل یکی از بهترین لیزرهایی است که میتوانید برای رسیدن به زیر بغلی صاف و تمیز داشته باشید از آن استفاده کنید. اما هزینه ی انجام آن نیز مهم است زیرا تا زمانی که با بودجه شما همخوانی نداشته باشد انجام آن غیرممکن است. هنگامی که میخواهید در رابطه با هزینه ها آگاهی پیدا کنید باید عواملی را در نظر بگیرید اینکه کدام ناحیه از بدنتان را میخواهید لیزر کنید، دوم اینکه اشعه ای که برای شما استفاده می شود چقدر است و سوم اینکه موقعیت جغرافیایی کلینیک را در نظر بگیرید. همچنین هر چقدر تعداد جلسات شما بیشتر شود هزینه ها نیز بیشتر خواهد شد.   کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X