پزشک جراحی زیبایی بدن

پزشک جراحی زیبایی بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پزشک جراحی زیبایی بدن

همه زیبایی و تناسب اندام را دوست دارند و تلاش می کنند که به روش های مختلف از تناسب اندام دلخواه خود برخوردار گردند . عمل های زیبایی که می تواند بر روی فرد انجام شود ، شامل طیف وسیعی از عمل های زیبایی بوده که با روش ها ، جراحی ها و دستگاه های خاص صورت می پذیرند . با توجه به نیاز فرد به هر عمل زیبایی ، پزشک جراحی زیبایی بدن دارای تخصص خاصی باید باشد ، به عنوان مثال ؛ متخصص پوست و مو ضمن انجام عمل زیبایی کاشت مو می تواند ، انواع تزریقات جوانسازی پوست مانند تزریق بوتاکس ، ژل و چربی را نیز انجام دهد .

ویژگی های بهترین پزشک جراحی زیبایی بدن

پزشک جراحی زیبایی بدن باید با توجه به مهارت خود در زمینه و رشته ی تحصیلی خود اقدام به جراحی زیبایی نمایید که این کار تنها با گذراندن دوره های تخصصی و کسب مهارت در طی سال ها تجربه حاصل خواهد شد .

پزشک جراحی زیبایی بدن نمی تواند از میان پزشکان کم تجربه و پزشکان عمومی انتخاب گردد ، زیرا عمل های زیبایی به دلیل حساسیت و ظرافت بالا ، نیازمند به تخصص و تجربه ی کافی در زمینه مرتبط با خود هستند ، و انجام عمل های زیبایی توسط پزشکان عمومی و کم تجربه موجب ایجاد مشکلات فراوانی در ظاهر و سلامت بیماران متقاضی عمل های زیبایی می گردد .

 با توجه به نیاز بیمار به عمل زیبایی مورد نظر ، پزشک جراحی زیبایی بدن را می توان از طریق بررسی سوابق تحصیلی ، نمونه عمل های انجام شده ، میزان رضایت بیماران قبلی ، از طریق جلسات مشاوره قبل از عمل یا از طریق سایت های معتبر و مورد تایید سازمان بهداشت و دارو مورد بررسی قرار داد .

یک پزشک جراحی زیبایی بدن باید قبل و بعد از انجام عمل مورد نظر ، سلامت و زیبایی ظاهری فرد را به طور جدی تحت نظر داشته باشد و در صورت نیاز با تجویز داروها و توصیه های لازم مراقبتی ، دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل را تضمین نماید .

در انتخاب پزشک جراحی زیبایی بدن ، نباید فریب تبلیغات روز افزون امروزی را خورد ، لذا باید با تحقیق و بررسی های لازم ، متخصص معتبر و با تجربه را برای انجام جراحی زیبایی مورد نظر خود انتخاب نمود .

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X