آیا حذف دائمی موهای زائد با لیزر ممکن است

آیا حذف دائمی موهای زائد با لیزر ممکن است

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا حذف دائمی موهای زائد با لیزر ممکن است؟

برخی از افرادی که به موی زائد صورت و بدن دچار می شوند مخصوصا خانم ها تمام روش های رفع این موها را امتحان می نمایند اما این روش ها تنها به طور موقت این موها را برطرف می نمایند ولی به دلیل سرعت زیاد رشد این موها تنها روش مناسب رفع کامل آنها استفاده از لیزر درمانی می باشد اما آیا حذف دائمی موهای زائد با لیزر ممکن است؟ حذف موهای زائد برای همیشه در کل صورت و بدن خواسته هر فردی می باشد که به این نوع عارضه دچار شده است زیرا موهای زائد مخصوصا در خانم ها باعث آزار و فشار روحی خواهند شد و به دلیل اینکه این موها با سرعت و ضخامت زیادی رشد می نمایند باعث به دردسر افتادن فرد می گردند و معمولا روش های عادی رفع موهای زائد در مورد حذف طولانی مدت این موها تاثیری ندارند.

حذف دائمی موهای زائد با لیزر

با استفاده از پالس نوری لیزر بدون آسیب وارد شدن به بافت پوست و با متمرکز شدن امواج بر روی فولیکول موها و اثر گرمایشی لیزر فولیکول موهای زائد دچار تخریب می گردند و به طور دائمی رفع خواهند شد البته این پروسه طی چند جلسه درمانی و باید با بهترین و به روزترین دستگاه لیزری صورت بگیرد. دستگاه های لیزری مختلفی جهت حذف دائمی موهای زائد در کلینیک ها و مراکز زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام روشی متفاوت در رفع موهای زائد را به کار می گیرند و بهترین دستگاه لیزری از این لحاظ دستگاهی می باشد که با کمترین جلسات درمانی، کمترین درد و بدون داشتن عارضه بتوان موهای زائد را به طور دائم با استفاده از آن رفع نمود.

نکات لازم قبل از لیزر درمانی موهای زائد

قبل از شروع جلسات لیزر درمانی فرد باید با انجام آزمایشات لازم علت رویش این موها را در بدن و صورت خود شناسایی نماید و اگر وجود این موها در وی به علت وجود کیست تخمدان یا عدم تعادل هورمونی یا مشکلات تیروئیدی  باشد باید قبل از شروع لیزر درمانی اقدام به درمان دارویی نماید و در صورت رفع این مشکلات و پس از اتمام جلسات درمانی اگر بعد از ۱ سال موها رشدی نداشته باشد حذف آنها دائمی خواهد بود اما به هر حال با لیزر درمانی تعدادی از افراد تنها درصدی از موهای زائد خود را حذف می نمایند و ممکن است همواره تعدادی از این موها به دلیل مقاومت در نواحی مختلف بدن باقی بمانند. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X