هزینه لیفت سینه بدون جراحی با لیزر

هزینه لیفت سینه بدون جراحی با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه لیفت سینه بدون جراحی با لیزر

خانم هایی که به دلیل شیردهی و یا عواملی دیگر مانند بیماری  یا به طور طبیعی دچار افتادگی سینه هستند در مورد ظاهر خود بسیار نگران خواهند و از وضعیت سینه های خود اصلا راضی نخواهند بود بنابراین به دنبال  روشی برای کوچک کردن سینه ها و تغییر فرم در سینه و نوک آنها هستند که این امر با روش های جراحی و روش های غیر جراحی مانند لیزر انجام می گیرد، لیزر سینه روشی مناسب جهت کوچک نمودن سینه ها و رفع افتادگی آنها می باشد که در خانم هایی که به انجام جراحی تمایلی ندارند بسیار مناسب خواهد بود اما  هزینه لیفت سینه بدون جراحی با لیزر چه میزان می باشد.

هزینه لیفت سینه با لیزر

لیفت سینه با لیزر روشی مناسب برای رفع افتادگی سینه ها، بزرگی سینه و رفع  عدم تقارن در آنها می باشد که معمولا لیزر درمانی سینه ها به صورت ترکیبی با لیفت سینه انجام می گیرد ، در این روش جراح با کمک انرژی لیزر بافت های سینه را لیفت می نماید و به نوعی از داخل برای سینه ها سینه بند طبیعی ایجاد می کند ، لیزر سینه ها جایگزینی برای جراحی سینه ها جهت رفع افتادگی آن نمی باشد بلکه به نوعی مکمل جراحی سینه برای بهبود نتایج این جراحی خواهد بود. هزینه لیفت سینه با لیزر برای هر از بیماران متفاوت خواهد بود و به تکنیک های به کار رفته همزمان با لیزر درمانی، آزمایشات انجام شده ، میزان افتادگی سینه ها، داروهای تجویز شده ، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک بستگی خواهد داشت و به دلیل اینکه  لیزر درمانی سینه جهت رفع افتادگی آن جزء عمل های زیبایی محسوب می گردد تحت پوشش بیمه قرار داده نمی شود و تمام هزینه ها را باید خود بیمار پرداخت نماید .

نتایج لیزر درمانی سینه

در لیزر درمانی سینه ها  انرژی لیزر موجب تحریک بافت های بدن به تولید کلاژن بیشتر خواهد شد که با تولید کلاژن بیشتر در پوست سینه بافت های سینه بهتر پشتیبانی خواهند شد و سفت و مستحکم می گردند و افتادگی آنها رفع خواهد شد. لیفت سینه بدون جراحی با لیزر در کنار جراحی سینه ها و خارج کردن بافت های چربی اضافه از سینه و برداشتن پوست اضافه آنها تا چندین سال سینه ها را در حالت طبیعی نگه خواهد داشت و سینه ها در صورتی که خانم ها باردار نگردند یا کاهش و افزایش سریع وزن نداشته باشند دچار افتادگی نخواهند شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X