ترمیم زخم های صورت با لیزر

ترمیم زخم های صورت با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ترمیم زخم های صورت با لیزر

زخم هایی که بر اثر جراحت یا تصادف و حادثه بر روی صورت ایجاد می شوند به دلیل اینکه ماندگاری و تاثیر منفی که بر زیبایی فرد ایجاد می نمایند یک مشکل و مسئله مهم و نا امید کننده برای هر فردی خواهند بود زیرا این زخم ها به سختی درمان می شوند و پوشاندن آنها امری بسیار دشوار خواهد بود، یکی از روش های نوین رفع جای زخم در صورت لیزر درمانی می باشد که باید دید ترمیم زخم های صورت با لیزر چه تاثیری خواهد داشت.

لیزر درمانی برای ترمیم زخم های صورت

امروزه افرادی که دچار  جای زخم در صورت خود شده اند از روش ها و تکنیک های زیادی جهت پوشاندن این مشکل در صورت خود استفاده می نمایند و سعی می نمایند از انواع کرم های موجود در بازار جهت این پوشش دهی استفاده نمایند اما استفاده از لوازم آرایشی تنها روشی موقت جهت رفع این مشکل خواهد بود و با ترمیم این زخم ها با روش های مختلف می توان جای آنها را در صورت کمرنگ نمود. با استفاده از برخی روش های درمانی مانند انواع کرم های شیمیایی، لایه برداری پوست و روش های مکانیکی می توان به لایه برداری پوست جای زخم در صورت پرداخت و تاحدی از عمق جای زخم ها کاهش داد اما این روش ها جای زخم صورت را به طور کلی محو نخواهند ساخت. یکی از بهترین و نوین ترین روش های از بین بردن زخم های صورت لیزر درمانی می باشد که به کارگیری این روش درمانی تاثیر موفقیت آمیزی در رفع ضایعه زخم صورت خواهد داشت و با توجه به عمق زخم لیزر درمانی باعث حذف و کم رنگ شدن جای زخم در صورت می گردد.

 مزایا و عوارض لیزر در ترمیم زخم های پوست

با استفاده از لیزر درمانی و استفاده از نور باریک و بسیار قوی لیزر که بر روی زخم های پوست با متمرکز شدن تولید گرما و سوختن، برش دادن و ذوب کردن و بخار نمودن ایجاد خواهد کرد و از این طریق  عمق زخم پوست کاهش داده می شود و در نتیجه با جلسات درمانی مناسب با توجه به عمق زخم یا زخم کمرنگ یا محو می گردد. اگر ترمیم زخم های صورت با لیزر توسط پزشک با تجربه و با استفاده از نوین ترین دستگاه لیزر  صورت بگیرد فقط عوارضی گذرا مانند قرمزی، التهاب و سوزش را برای فرد در پی خواهد داشت اما در غیر اینصورت باعث سوختن پوست و عمیق تر شدن زخم ها خواهد شد بنابراین افرادی که قصد استفاده از این روش را دارند باید در انتخاب پزشک خود و کلینیک مجهز دقت بالایی داشته باشند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X