جراحی زیبایی آلت تناسلی

جراحی زیبایی آلت تناسلی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی زیبایی آلت تناسلی

بسیاری از مردان نسبت به اندازه طول آلت تناسلی خود وسواس دارند. بسیاری از آنها تقاضای جراحی بزرگ کردن آن را می کنند. و چند نفر از آنها تقاضای جراحی زیبایی آلت تناسلی برای کاهش طول آن را دارند. البته مورد دوم به ندرت انجام می شود.

 درمان بزرگ کردن آلت تناسلی

باید گفت که درمان هایی که "خودتان" از طریق اینترنت یا مجله مردان دریافت می کنید، بعید است که برای شما کاری انجام دهند.

درمان هایی که با هدف افزایش طول و ابعاد آلت تناسلی صورت می گیرد را می توان به دو گروه تقسیم کرد:

  • درمان های غیر جراحی
  • درمان جراحی

درمان جراحی

از سال ۱۹۷۱، جراحی آلت تناسلی برای افزایش طول آن، گاهی اوقات به مردانی با آلت بیش از حد کوتاه، توصیه می شود.

  • ناهنجاری های مادرزادی (اختلالاتی که از تولد وجود دارد.)
  • جراحی (برای سرطان آلت تناسلی)
  • یا تروما (قطع تصادفی یا عمدی)

جراحی زیبایی آلت تناسلی برای افزایش عمق یا ضخامت آلت تناسلی در اواخر دهه ۱۹۸۰ در ایالات متحده آغاز شد. تکنیک هایی برای افزایش طول برای اولین بار در سال ۱۹۹۰ شرح داده شد. بیش از ۲۰،۰۰۰ مرد چنین عمل جراحی داشته اند (عمدتا در آمریکا)، اما اطلاعات قابل اطمینان در مورد نتایج و عوارض آن در هیچ جا ثبت نشده است.

طول آلت تناسلی:

 یکی از روشهای معمول برای افزایش آلت تناسلی مردان آنست که رباط های آن را قطع می کنند و پس از آن یک جراحی پلاستیک انجام می دهند تا بتوانند پوست اضافی برای پوشش طول جدید ارائه دهند.

نتایج به دست آمده از این جراحی را به سختی می توان قضاوت کرد؛ زیرا جراحان به شکل سیستماتیک داده ها را جمع آوری نکرده اند. نتایج حاصل از برخی مطالعات قابل اعتماد نشان می دهد که تقسیم رباط به طور متوسط ۰.۵cm موجب افزایش طول آلت تناسلی مردان گردیده است.

این ارقام با ادعای برخی از کلینیک ها قابل مقایسه نیست. بدون شک، نتایج این جراحی در برخی از افراد بهتر از میزان میانگین است، در حالیکه در دیگران می تواند بدتر باشد.

افزایش ضخامت آلت تناسلی :

 این درمان ممکن است با یک روش افزایش طول یا به تنهایی انجام شود.به طور کلی برای افزایش ضخامت آلت تناسلی دو تکنیک وجود دارد:

  • تزریق چربی به دست آمده از روش لیپوساکشن از دیواره شکم یا ران، به زیر پوست شفت آلت تناسلی
  • قرار دادن گرافت درم (لایه ای از بافت زیر سطح پوست که به خوبی با رگ های خونی تامین می شود) و چربی از ناحیه کشاله ران یا باسن به درون شفت آلت تناسلی.
نتایج حاصل از تزریق چربی لیپوساکشن می تواند عمیقا ناامید کننده باشد. تا ۹۰ درصد چربی می تواند در عرض یک سال ناپدید شود. گرافت ها به نظر می رسد که بهتر عمل کنند، اما نتایج قابل اعتماد منتشر شده در مورد نتایج بلند مدت وجود ندارد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X