هزینه درمان آکنه های پوستی با تزریقات دستگاهی

هزینه درمان آکنه های پوستی با تزریقات دستگاهی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه درمان آکنه های پوستی با تزریقات دستگاهی

آکنه های پوستی مشکل بسیاری از نوجوانان و جوانان می باشند که گر چه انواعی از آنها با درمان های دارویی و موضعی به خوبی رفع می گردند اما نوعی مختلفی از این آکنه ها تا مدت ها بر روی پوست باقی می مانند و بر جا ماندن جای آنها باعث از بین رفتن زیبایی پوست می گردد ، جهت رفع آکنه های پوستی درمان های مختلفی وجود دارد که درمان با استفاده از تزریقات دستگاهی نیز یکی از این درمان می باشد.

درمان آکنه های پوستی

آکنه های پوستی نوعی از عارضه های پوستی هستند که هر کدام ظاهر و نشانه های خاص خود را دارند و نوع خفیف آنها با درمان های خانگی و دارویی به خوبی رفع می گردند اما نوع شدید این آکنه ها معمولا طی چند سال بر روی پوست باقی می مانند و برای درمان آنها باید حتما به متخصص مراجعه گردد. جهت درمان آکنه های پوستی درمان های غیر تخصصی زیادی مانند شوینده ها، تونرها و کرم های ضد جوش وجود دارند که این درمان ها جهت رفع آکنه های خفیف ممکن است مناسب باشند اما در مورد آکنه های قدیمی و شدید متخصصین از درمان های تخصصی با استفاده از داروهای ترکیبی و درمان های تزریقی استفاده می نمایند. متخصصین پوست با استفاده از روش های تزریقی مانند پی آر پی و تزریق پلاسمای غنی شده از پلاکت و سلول های بنیادی، مزوتراپی و تزریق پروتئین، مواد معدنی و انواع ویتامین ها  و کلاژن تراپی و تزریق کلاژن با کیفیت موجب تغذیه بهتر پوست از طریق تزریق مستقیم این مواد خواهند شد و از این طریق آکنه شدید و قدیمی را رفع می نمایند.

 هزینه تزریقات دستگاهی جهت درمان آکنه

در روش درمانی تزریقات دستگاهی جهت رفع آکنه های پوستی هزینه کلی درمان بر اساس نوع روش درمانی، نوع آکنه های پوستی، وسعت ناحیه تحت درمان، جلسات درمانی و هزینه دستمزد متخصص محاسبه می گردد و هر چه بیمار آکنه های پوستی شدید تری داشته باشد به جلسات درمانی بیشتری نیاز خواهد داشت و به طبع هزینه درمان وی نیز بالاتر خواهد بود. آکنه در هر سنی که برای هر فردی ایجاد شوند به دلیل تاثیر منفی که بر زیبایی پوست ایجاد می نمایند همیشه باعث آزار و ایجاد نگرانی در فرد می شوند اما افرادی که به این عارضه دچار می شوند باید از دستکاری آنها بپرهیزند تا جای آنها بر روی پوست ماندگار نشود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X