هزینه رفع چروک صورت با لیفت با نخ سیلوئت

هزینه رفع چروک صورت با لیفت با نخ سیلوئت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه رفع چروک صورت با لیفت با نخ سیلوئت

افراد زیادی هنگامی که اولین آثار چین و چروک را بر اثر بالا رفتن سن خود در صورتشان مشاهده می نمایند به فکر جوانسازی پوست خود خواهند افتاد و ممکن است در مورد انتخاب روش جوانسازی پوست خود دچار تردید شوند اما اغلب این افراد تمایل زیادی به استفاده از روش های غیر جراحی و کم عارضه دارند و یکی از گزینه های انتخابی آنها شاید لیفت با نخ باشد اما هزینه رفع چروک صورت با لیفت با نخ سیلوئت چه میزان خواهد بود.

لیفت با نخ سیلوئت

لیفت پوست با نخ سیلوئت نوعی درمان چین و چروک و جوانسازی پوست صورت می باشد که با استفاده از نخ سیلوئت که نخ هایی با مخروط های چند جهته هستند انجام می پذیرد و متخصص با قرار دادن این نخ ها باعث باز شدن چربی پوست توسط مخروط خواهد شد و این مخروط ها پوست را بالا خواهند کشید و در نتیجه پوست لیفت و جوانسازی می گردد. با قرار دادن نخ های مخروطی سیلوئت در زیر پوست که اغلب در نواحی خط رویش مو در پیشانی و خط رویش موها در کنار گوش با برش های ریزی انجام می پذیرد پوست لیفت می گردد همچنین این نخ ها به دلیل جذب شدن در بافت زیرین پوست موجب می گردند تا فیبروبلاست های پوست فعال گردند و کلاژن بیشتری تولید نمایند و از این طریق لیفت پوست تا چند ماه بعد از قرار دادن نخ ها ادامه خواهد داشت. با استفاده از روش کشیدن پوست با نخ سیلوئت می توان ابروها، خط فک، گونه و گردن را جوانسازی و لیفتینگ نمود.

 هزینه لیفتینگ صورت با نخ سیلوئت

در روش جوانسازی پوست به روش لیفت با نخ هزینه کلی درمان با توجه به نوع نخ های به کار رفته در زیر پوست، تعداد نخ ها، میزان چروک پوست و دستمزد متخصص محاسبه می گردد و هر چه فرد چروک بیشتری در پوست خود داشته باشد به تعداد نخ های بیشتری جهت لیفت نیاز خواهد داشت و به طبع هزینه درمان نیز بالاتر خواهد بود.

مراقبت های بعد از لیفت با نخ 

افرادی که از روش لیفت با نخ سیلوئت جهت رفع چروک نواحی مختلف صورت خود استفاده نموده اند باید پس از انجام روش از انجام هر گونه جراحی دندان پرهیز نمایند، نباید تحرکات شدید داشته باشند، نباید هیچ گونه جراحی زیباسازی در صورت خود انجام دهند، نباید صورت خود را ماساژ دهند و نباید هیچ گونه فشاری بر روی صورت خود وارد نمایند زیرا باعث جابه جایی نخ ها خواهد شد. لیفت با نخ روشی غیر جراحی و ایمن و بدون عارضه جهت جوانسازی و رفع چروک پوست صورت می باشد که اگر توسط پزشک متخصص حرفه ای انجام بگیرد یک روش طبیعی جهت از بین بردن علائم پیری در صورت خواهد بود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X