هزینه و قیمت عمل لیفت گردن

هزینه و قیمت عمل لیفت گردن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت عمل لیفت گردن

گردن که در راستای صورت قرار دارد یکی از مشخصه های زیبایی صورت نیز می باشد و هنگامی که بر اثر بالا رفتن سن و یا ایجاد غبغب بر اثر چاقی دچار چین و چروک و افتادگی پوست می گردد هر چند فرد به زیباسازی چهره خود نیز بپردازد اما با داشتن گردنی با انبوه چین و چروک باز چهره وی مسن و سالخورده به نظر خواهد آمد، لیفتینگ گردن گزینه ای مناسب جهت ایجاد ظاهری جوان در گردن می باشد که با روش های مختلفی ممکن می گردد و باید دید هزینه و قیمت عمل لیفت گردن چه میزان می باشد.

بهترین روش کشیدن پوست گردن

لیفت گردن که روشی جهت رفع چین و چروک و غبغب ایجاد شده در گردن می باشد با انواع روش های جراحی مانند جراحی لیفت و لیپوساکشن ممکن می گردد در حالی که می توان از روش های غیر جراحی مانند تزریق چربی ، لیفت با نخ  و هایفوتراپی نیز جهت لیفت پوست گردن استفاده نمود. یکی از روش های ایمن و لی خطر و غیر جراحی جراحی کشیدن پوست گردن روش هایفوتراپی می باشد که در این روش با تابش امواج مافوق صوت از طریق دستگاه بر روی پوست و تمرکز انرژی گرمایشی این امواج در زیر پوست گردن کلاژن سازی در پوست تحریک می گردد و با تولید کلاژن بیشتر پوست بدون جراحی لیفت و جوانسازی خواهد شد .

هزینه و  عوارض عمل لیفت گردن

در جراحی لیفت گردن هزینه تمام شده جراحی به میزان چین و چروک های گردن ، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک های تخصصی بستگی دارد . گر چه عمل لینفتینگ گردن با جراحی ماندگاری بیشتری نسبت به برخی روش های غیر جراحی کشیدن پوست گردن برای بیمار خواهد داشت اما انجام هر گونه جراحی در بدن ممکن است با عوارضی چون خطر عفونت، خونریزی، اسکار در محل برش ها، تورم ، کبودی و درد برای بیمار به همراه باشد که بیمار باید با آگاهی از این عوارض اقدام به انجام جراحی نماید. جراحی لیفتینگ گردن معمولا در افرادی انجام می پذیرد که چروک زیادی در پوست گردن خود دارند و نمی توانند با روش های غیر جراحی پوست اضافه گردن خود را از بین ببرند و جراحی تنها گزینه درمانی در این افراد خواهد بود، در عمل کشیدن پوست گردن جراح پس از برداشتن پوست اضافه ماهیچه های زیر پوست را نیز خواهد کشید و پوست را در زیر چانه بخیه خواهد زد تا در نتیجه فک و خط گردن بیمار به خوبی مشخص گردد و بین صورت و گردن تعادل مناسبی از لحاظ زیبایی و جوانی ایجاد شود. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X