حجم دهی به اندام ها با تزریق چربی و پروتز

حجم دهی به اندام ها با تزریق چربی و پروتز

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

حجم دهی به اندام ها با تزریق چربی و پروتز

انواع روش های حجم دهی به اندام ها

امروزه حتما مشاهده کرده اید که افراد زیادی با رفتن به باشگاه و رژیم غذایی مناسب سعی در حجم دهی به اندام های خود دارند نکته ای که وجود دارد این است که با کمک چه روش هایی میتوان به آن چیزی که مد نظر دارید برسید. روش های بسیار زیادی وجود دارد از جمله اینکه افراد تمرینات مناسبی را زیر نظر مربی خود انجام دهند و به نتیجه مطلوب نیز دست پیدا کنند. همچنین تزریق چربی و پروتز نیز میتواند در حجم دهی اندام ها تاثیر داشته باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که افراد باید نسبت به عوارضی که ممکن است این چربی ها و پروتزها با خود به همراه داشته باشند آگاهی کاملی بدست اورند.

مزایا و معایب تزریق چربی

همانطور که گفته شد یکی از راه های حجم دهی به اندام ها تزریق چربی می باشد. اما نکته ای که در این میان برقرار است به مزایا و معایب انجام این کار مربوط می شود. هنگامی که افراد دست به انجام این کار میزنند باید نسبت به آن آگاهی کاملی داشته باشند:
  • مزایا:
  1. تزریق چربی میتواند برای افرادی که دچار افتادگی پوست شده اند موثر باشد و این مشکل را برطرف کند.
  2. همچنین میتواند در افرادی که حجم صورت خود را از دست داده اند و اثرات پیری در آنها نمایان شده است به عنوان یک پرکننده عمل کند.
  3. هنگامی که از چربی خود بدن استفاده شود با اطمینان میتوان گفت که در افزایش حجم سینه‌ها و باسن موثر است.
  • معایب:
  1. کبودی
  2.  ورم
  3. درد
  4. خارش

مزایای و معایب پروتز بدن

مطمئنا دیده اید که افراد برای حجم دهی به اندام ها از پروتز بدن نیز استفاده می کنند اما تاکنون دیده اید که این روش ها مزایا و معایبی را با خود به همراه داشته باشد؟ اگر بخواهیم به برخی از مزایای آن اشاره کنیم باید مواردی همچون افزایش اعتماد به نفس و جذابیت ظاهری، ایجاد تعادل و زیبایی در اندام ها و همچنین برجسته کردن و حجیم کردن بدن را نام ببریم. در مقابل در رابطه با معایب پروتز بدن باید بگوییم که انجام این عمل میتواند عوارضی همچون بیهوشی، خونریزی، عفونت، محل زخم و... را برای بیمار به همراه داشته باشد که اغلب موارد قابل حل است. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X